fbpx
Strona głównaZwierzętaBydłoDobrostan bydła. Czy to się opłaca? Odpowiedzcie sobie Państwo po obejrzeniu tego...

Dobrostan bydła. Czy to się opłaca? Odpowiedzcie sobie Państwo po obejrzeniu tego materiału [video]

W środę 26 kwietnia w ramach projektu INFOCAP odbyło się webinarium pt. Dobrostan bydła. Czy to się opłaca?, które poprowadził Jacek Zarzecki, Prezes Zarządu Polskiego Związku Hodowców i Producentów Bydła Mięsnego. Poniżej przedstawiamy zapis tego wydarzenia.

– Pierwsze zasadnicze pytanie, które powinniśmy sobie postawić odnośnie dobrostanu bydła, dobrostanu bydła mięsnego: Mam nadzieję, że na to pytanie odpowiecie sobie państwo po zakończeniu tego webinarium. Będę starał się Państwa przekonać nie słowami, ale bardziej liczbami i bardziej przykładami. Bardziej pokazać, że można to zrobić, że to nie są duże obciążenia dla hodowców i producentów żywca wołowego, a że to jest szansa. Że to jest szansa na rozwój przede wszystkim, bo w ten sposób chciałbym, żebyśmy mówili o dobrostanie zwierząt, szansa na budowanie przewagi konkurencyjnej. O tym myślę że w czasie naszego webinarium będziemy rozmawiali – anonsował Jacek Zarzecki na przed rozpoczęciem właściwej części webinarium.

Wydarzenie składało się z dwóch części; w pierwszej nasz specjalista przedstawił interesującą (i chyba, co najważniejsze, bardzo przejrzystą) prezentację, zaś w drugiej uczestnicy mogli znaleźć odpowiedzi na nurtujące ich pytania.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.
[newsletter_signup_form id=4]