Dobre praktyki w zakresie gospodarki odpadami

15 października 2009 roku w Filharmonii Bałtyckiej im. Fryderyka Chopina w Gdańsku rozpoczęła się międzynarodowa konferencja pt. Gospodarka odpadami w województwie pomorskim – dobre praktyki z Regionu Morza Bałtyckiego”. Konferencja organizowana jest w ramach obchodów Roku Morza Bałtyckiego.”

Pomorski samorząd, poprzez organizację konferencji, zamierza stworzyć platformę wymiany doświadczeń na temat przyjętych w sąsiednich krajach rozwiązaniach i ich funkcjonowaniu oraz umożliwić przedstawicielom pomorskich gmin i powiatów nawiązania nowych kontaktów, a także pozyskania informacji przydatnych do wdrażania dokumentów strategicznych w zakresie gospodarki odpadami tj. planów gospodarki odpadami.

Konferencja przyczyni się do poznania sposobów wdrażania systemowych rozwiązań w miastach oraz nowych koncepcji w gospodarce odpadami. Prelegentami na konferencji będą przedstawiciele samorządów, zakładów zagospodarowania odpadów oraz administracji publicznej i innych organizacji z krajów nadbałtyckich, którzy związani są z gospodarką odpadami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności