Dobra Łaciata

DOBRA ŁACIATA – pod taką nazwą ruszyła kampania śmietanek UHT produkowanych przez SM Mlekpol z Grajewa. Jest to kontynuacja kampanii mleka Dobre Łaciate”.”

Spółdzielnia Mleczarska MLEKPOL, lider na rynku śmietanek, właściciel marki łaciate”, jako pierwsza na rynku występuje z komunikacją śmietanek UHT.
Kampania pod nazwą DOBRA ŁACIATA, podkreśla naturalność produktu i jego walory użytkowe. Potrwa do końca stycznia i obejmować będzie spoty telewizyjne (TVP1 , TVP2, POLSAT, TVN, POLSAT2, TV4, TVN7, TVP INFO) oraz reklamy w kobiecych magazynach poradnikowych (Poradnik Domowy, Claudia, Olivia, Świat Kobiety). Dodatkowe wsparcie wizerunkowe zapewnia produkt placement w programach telewizyjnych “Pytanie na śniadanie” i “Dzień Dobry TVN”.

Komunikacja śmietanek jest kontynuacją kampanii mleka marki “łaciate” pod hasłem DOBRE ŁACIATE, która rozpoczęła się we wrześniu br. Kampania mediowa mleka obejmuje intensywne działania w TV – w głównych stacjach (TVP, TVN. POLSAT) i stacjach niszowych, niestandardowe wsparcie w wysokonakładowej prasie kobiecej oraz akcje ambientowe.

opr. MS/Wrp.pl
źródło: First Communications

Informacje dodatkowe:
MLEKPOL to największa polska spółdzielnia mleczarska. Obecnie w jej skład wchodzi 12 zakładów: macierzysty w Grajewie oraz zakłady w Kolnie, Mrągowie, Sejnach, Augustowie, Zambrowie, Bydgoszczy, Sokółce, Dąbrowie Białostockiej, Radomiu, Zwoleniu i Gorzowie. Jest producentem znanych i cenionych przez konsumentów marek “łaciate” i Milko. Najnowsza marką spółdzielni jest Mazurski Smak – grupa świeżych produktów mlecznych – twarogów, śmietany, mleka i masła.