Dobiegła końca XVI edycja targów Agro Show 2014

W tym roku odbywały się one na powierzchni niemalże 130 hektarów, gdzie swoje produkty wystawiało ponad 800 wystawców z Polski, Włoch, Francji, Wielkiej Brytanii, Białorusi, Holandii, Ukrainy, Danii, Irlandii oraz Chin.

Do wystawców oferujących maszyny rolnicze dołączyli producenci nawozów, nasion, środków ochrony roślin oraz innych branż związanych z rolnictwem, a także instytucje finansowe. Dzięki temu, rolnicy odwiedzający AGRO SHOW mogli zapoznać się z kompletną ofertą środków produkcji i usług dla rolnictwa oraz uzyskać wszelką informację i pomoc o charakterze technicznym, agronomicznym i ekonomicznym.

Wszyscy zainteresowani nowoczesną techniką rolniczą gromadzili się przy poletkach pokazowych i w okolicy RINGU, gdzie odbywały się pokazy maszyn podczas pracy. Ten stały i najbardziej widowiskowy punkt wystawy przyciągnął tłumy widzów. W pokazach na RINGU zaprezentowano w sumie 22 maszyny – w tym 3 nowości (kombajn zbożowy, ciągnik, ładowarka teleskopowa), 11 opryskiwaczy przyczepianych, 5 ładowarek teleskopowych, 1 mini- ładowarka, 2 ładowacze czołowe. Pokazy tradycyjnie komentował dziennikarz Włodzimierz Zientarski.

Podczas AGRO SHOW 2014 swoją premierę miały między innymi: bankomatowóz, 4
Regularne linie meleksowe, dzięki którym można było bezpłatnie przemieszczać się na ternie wystawy, aplikacja AGRO SHOW na urządzenia mobilne, 8 hot- spotów i punkty informacyjne zlokalizowane na terenie wystawy. Wszystkie nowości doskonale się sprawdziły.

Już dziś wiadomo, że przyszłoroczna XVII już wystawa odbędzie się również w Bednarach w dniach 18-21 września 2015, na którą w imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy.

ada