fbpx
Strona głównaWiadomościDni Pola w Strzelcach

Dni Pola w Strzelcach

21 czerwca 2018 w Hodowli Roślin Strzelce Sp. z o.o. Grupa IHAR w Strzelcach (woj. łódzkie, pow. kutnowski) odbędą się „Dni Pola” organizowane przez Hodowlę Roślin Strzelce Sp. z o.o. Grupa IHAR oraz BASF Polska Sp. z o.o.
„Dni Pola” to impreza mająca na celu promocję postępu biologicznego wśród polskich rolników. Specjalnie w tym celu przygotowano ponad 120 poletek demonstracyjnych, na których prezentowane będą odmiany rzepaku, zbóż, kukurydzy, roślin strączkowych oraz innych gatunków. Po raz pierwszy rolnicy będą mieć możliwość zobaczenia „na żywo” odmiany zarejestrowane w roku 2018 a także kandydatów do rejestracji w roku 2019. Na prezentowanych odmianach będzie można również zapoznać się z najnowszą technologią ochrony roślin środkami firmy BASF.

Zwiedzający będą mieć możliwość nieograniczonych konsultacji z hodowcami odmian, ekspertami ds. ochrony roślin, uprawy, itp. Ponadto zostanie zaprezentowana oferta producentów i dystrybutorów maszyn rolniczych, producentów nawozów, materiału siewnego oraz innych środków do produkcji rolnej.

„Dni Pola” w Strzelcach to jedna z najciekawszych i największych imprez dedykowanych postępowi biologicznemu w rolnictwie. Co roku przyciąga ponad 1000 zainteresowanych rolników.

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.