Dni Pola w Ruszkowie

Podczas tegorocznych Dni Pola w Ruszkowie, Ciech Sarzyna zaprezentował rolnikom, dystrybutorom oraz przedstawicielom mediów z branży rolniczej uprawy zbóż, na których zastosowano produkty tej marki. Dodatkowo przedstawiony został również nowy produkt w ofercie na 2017 rok – Chwastox CF 260 EW dla profesjonalistów.

Organizowane przez Ciech Sarzyna Dni Pola odbyły się 15 czerwca w rodzinnym gospodarstwie Państwa Pietrzaków, położonym w miejscowościach Szczutowo i Ruszkowo. Ponad 450 hektarowe gospodarstwo zajmuje się produkcją zboża, rzepaku, buraków cukrowych, kukurydzy, mieszanek zbożowo-strączkowych oraz grochu.

Kluczowym punktem wydarzenia były warsztaty polowe z ekspertami CIECH Sarzyna, podczas których zaprezentowali oni rozwiązania herbicydowe stosowane w uprawach jęczmienia jarego i pszenicy jarej, a także rozwiązania z zakresu nawożenia roślin uprawnych.

Dni Pola to najlepsza okazja do zaprezentowania naszym klientom najwyższej skuteczności naszych produktów. Nie boimy się weryfikacji ich jakości – mamy wyjątkowe doświadczenia produkcyjne, poparte 70-letnią tradycją w produkcji środków ochrony roślin. Wraz z ciągłym doskonaleniem technologii wytwarzania, daje nam to przewagę nad konkurencją, pozwalając od lat utrzymać się na pozycji lidera wśród polskich producentów – powiedział prezes zarządu CIECH Sarzyna, Mariusz Grelewicz.
 
Dni Pola były również okazją do zaprezentowania nowości na sezon 2017 w ofercie CIECH Sarzyna – produktu Chwastox CF 260 EW dla profesjonalistów. Jest to selektywnie działający środek przeznaczony do zwalczania chwastów dwuliściennych oraz na obszarach trawiastych (trawniki, boiska sportowe i pola golfowe). Chwastox CF 260 EW charakteryzuje się wysoką skutecznością i spektrum zwalczania uciążliwych chwastów dzięki trzem substancjom aktywnym. Ma szeroki zakres faz stosowania produktu i jest szybki w działaniu – jego efekty widać już po 1- 2 dniach od wykonania zabiegu. Profesjonaliści zwrócą również uwagę na wysoką elastyczność w doborze upraw następczych.

Partnerami wydarzenia byli: Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz firma URSUS. – Bez zaangażowania naszych Partnerów oraz gościnności Państwa Pietrzaków, nie mielibyśmy możliwości organizacji tego wydarzenia. Dlatego chcę bardzo podziękować za ich wsparcie i pozytywne opinie, które są dla nas najcenniejszym potwierdzeniem skuteczności naszych produktów – podsumował Mariusz Grelewicz.

Za: CIECH Sarzyna
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności