fbpx
Strona głównaPolecamyFilmy rolnicze YTDni Pola Poznańskiej Hodowli Roślin i Innvigo. Co nowego w ochronie roślin...

Dni Pola Poznańskiej Hodowli Roślin i Innvigo. Co nowego w ochronie roślin [video]

W Nagradowicach koło Poznania odbyły się Dni Pola zorganizowane przez Poznańską Hodowlą Roślin wspólnie z Innvigo.  Podczas spotkania rolnicy mieli okazję zobaczyć w praktyce efekty stosowania preparatów i technologii ochrony na poletkach odmianowych PHR.  O to, czego nowego możemy spodziewać się w propozycjach technologii ochrony zapytaliśmy Krzysztofa Golca, prezesa Innvigo.

 

Firma Innvigo we współpracy z Poznańską Hodowlą Roślin zaprosiła klientów, dystrybutorów i doradców na Dni Pola, które miały miejsce 9.06.br. w podpoznańskich Nagradowicach. To jedna z imprez w ramach odbywającego się w całej Polsce cyklu spotkań polowych Innvigo. Na poletkach demonstracyjnych zaprezentowano: 20 odmian zbóż, 26 odmian roślin strączkowych oraz facelię i gorczycę pochodzących z Poznańskiej Hodowli Roślin chronionych środkami z oferty Innvigo.

Już we wcześniejszych latach w Poznańskiej Hodowli Roślin używane były technologie od Innvigo, a dotychczasowe owocne efekty stosowanej ochrony doprowadziły do decyzji o przygotowaniu wydarzenia o ogólnopolskim zasięgu, podczas którego dwie duże polskie firmy, wiodące w swoich segmentach rynku, wspólnie zaprezentowały ofertę wybranych odmian oraz polecanych rozwiązań do ich ochrony.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.