DLG: John Deere 7R najbardziej ekonomicznym ciągnikiem w swojej klasie

Według niezależnego testu DLG PowerMix firma John Deere po raz kolejny dowiodła, że wyznacza drogę jeśli chodzi o wyniki spalania, zwłaszcza zupełnie nowy model 7R 330.

Model 6250R osiągnął najlepszy wynik w teście transportowym DLG PowerMix w 2018 roku i wciąż utrzymuje swoją pozycję. Wprowadzony niedawno model 7R 330 z nowym silnikiem Stage V ustanowił nowy standard dla wszystkich ciągników z silnikiem o mocy powyżej 250 KM.

Dzięki niskiemu zużyciu oleju napędowego 375 g/kWh oraz płynu DEF 17 g/kWh model 7R 330 osiągnął przewagę nad głównym konkurentem w swojej klasie mocy wynoszącą 8 g/kWh oleju napędowego i 28 g/kWh płynu DEF. Wynik ten oznacza, że koszty operacyjne rolników i usługodawców będą jeszcze niższe. W zależności od lokalnych cen oleju napędowego i płynu DEF wynik można przeliczyć na oszczędności wynoszące 1,50-2 EUR na godzinę w zastosowaniach transportowych lub jeszcze wyższe w porównaniu do średnich wyników wydajności ciągników.

Zarówno ciągnik John Deere 6250R, jak i 7R 330 zostały poddane wymagającym testom PowerMix w centrum badawczym DLG Groß Umstadt, w Niemczech. Testy te obejmują indywidualne cykle testowe zaprojektowane w celu odtworzenia typowych prac związanych z transportem ciężkim i lekkim.

Źródło: John Deere

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności