Nie tylko dla pasjonatów browarnictwa

W dniach 4-6 listopada 2016 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się czwarta już edycja Poznańskich Targów Piwnych.

Impreza, która należą do największych tego typu imprez poświęconych chmielowym napojom w naszym kraju, skierowana jest do szerokiego grona odbiorców – od osób, które dopiero zaczynają interesować się rzemieślniczym piwem, po pasjonatów browarnictwa i przedstawicieli branży piwnej. To doskonałe miejsce do spotkań, rozmów i dobrej zabawy.
Głównym pomysłodawcą oraz realizatorem projektu jest Grzegorz Stachurski – współzałożyciel browaru, sędzia piwny, sensoryk, a prywatnie miłośnik piwa i otaczającej go kultury.

W tym roku hala Poznańskich Targów Piwnych pomieści blisko 100 wystawców, w tym aż 60 stoisk browarów rzemieślniczych z całej Polski, gdzie piwo lać się będzie z ponad 400 kranów, oraz ponad 20 food trucków i stoisk gastronomicznych. Nie zabraknie także atrakcji związanych z rozrywką, takich jak Piwna Matura, strefa gier planszowych czy koncerty. Podczas tegorocznej edycji będą miały miejsce m.in.: gala wręczenia nagród X Konkursu Piw Rzemieślniczych, finał VIII Poznańskiego Konkursu Piw Domowych oraz Beer Blog Day czyli panele i warsztaty kierowane do blogerów piszących o piwie – informuje Alicja Stachurska z Biura Targów Piwnych.

Źródło : Poznańskie Targi Piwne