Dla miłośników działek i ogrodów

„Wirtualny Ogród” to darmowa aplikacja dostępna od 27 kwietnia na stronie ziemovit.pl, która skierowana jest do wszystkich zainteresowanych projektowaniem oraz pielęgnacją działek i ogrodów. Autorzy aplikacji organizują też konkurs na projekt wirtualnego ogrodu, zaś jego zwycięzca otrzyma w nagrodę pełną metamorfozę swojego własnego ogrodu. Co więcej, pierwsze 1000 osób, które prześlą swoje zgłoszenie, otrzyma nagrody gwarantowane – zestawy produktów z szerokiej oferty marki ZIEMOVIT.

Projektując aplikację „Wirtualny ogród”, chcieliśmy zapewnić jej użytkownikom proste i szybkie w obsłudze narzędzie do aranżacji własnego ogrodu. Zawiera też liczne wartościowe informacje na temat najpopularniejszych roślin ozdobnych, w tym ich charakterystykę oraz informacje dotyczące sadzenia i pielęgnacji, dzięki czemu ułatwia prace w ogrodzie. Co więcej, dzięki poszerzonej funkcjonalności, wysyła swoim użytkownikom przypomnienia nt. pielęgnacji danych roślin – informuje Mariusz Grelewicz, prezes zarządu CIECH Sarzyna. 
 
Miłośnicy działek i ogrodów, szukający cennych wskazówek na temat ich kompleksowej pielęgnacji, mogą skorzystać również m.in. z kanału poradnikowego ZIEMOVIT na YouTubie „Niech żyje Ogród!” oraz ze specjalnego kalendarza dostępnego na stronie ziemovit.pl, pełnego informacji na temat sadzenia, nawożenia i chronienia swojej przydomowej zieleni przed szkodnikami. Kanał poradnikowy prowadzi najpopularniejszy polski bloger ogrodniczy – Ogrodnik Tomek.
 
Marka ZIEMOVIT to najwyższej jakości podłoża, środki chwastobójcze oraz nawozy płynne i granulowane, dopasowane do potrzeb i oczekiwań polskich ogrodników i działkowców, stworzone przez największego polskiego producenta środków ochrony roślin – spółkę CIECH Sarzyna.