Dla dzieci rolników

Już po raz kolejny izby rolnicze organizują zimowiska dla dzieci rolników. Jak udało się nam ustalić, pobyt na koloniach dofinansowanych z Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników organizowany jest, między innymi, w dniach 16–25 stycznia 2016 roku w miejscowości Kościelisko w powiecie tatrzańskim.

Mogą z niego skorzystać dzieci i młodzież w wieku 7-16 lat (roczniki od, 2000 do 2009), których przynajmniej jedno z rodziców lub opiekunów prawnych jest ubezpieczone w pełnym zakresie w KRUS (jednocześnie na ubezpieczenie emerytalno-rentowe oraz chorobowe, wypadkowe i macierzyńskie) lub jedno z rodziców/prawnych opiekunów jest uprawnione do świadczeń z KRUS w czasie trwania zimowiska.
 
Organizatorzy w trakcie dziesięciodniowego turnusu zaplanowali miedzy innymi  zwiedzanie Zakopanego, wycieczkę do Doliny Kościeliskiej, pobyt na basenie w Aquaparku w Zakopanym oraz naukę jazdy na nartach z wykwalifikowanymi instruktorami i wiele jeszcze innych atrakcji.
 
Uczestnicy zimowiska ponoszą część kosztów, w wysokości 550 zł od osoby, które obejmują: – opłatę za pobyt dziecka na turnusie – koszty jazdy na nartach w tym: wypożyczenie sprzętu, bilety wstępu na stok, opieka instruktora, transport – wyjazdy w zależności od pogody.
 
Obi oba

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności