DEUTZ AG oraz SDF zwiększają partnerstwo strategiczne

Ciągniki Deutz Fahr Seria 8280 TTV

Na bazie udanej kooperacji, DEUTZ AG i SDF zdecydowały o odnowieniu współpracy w ramach długoterminowej umowy, która obejmuje nie tylko dostawy silników, ale skupia się także na rozszerzeniu zakresu usług dodatkowych.

  • Firmy zawarły długoterminową umowę na dostawę gamy silników
  • Oczekiwana roczna sprzedaż na poziomie kilkudziesięciu milionów Euro
  • Zwiększenie znaczenia usług dodatkowych

Umowa na dostawę silników obejmuje zarówno jednostki w klasie poniżej jak i powyżej
4 litrów pojemności skokowej. Oprócz dostaw silników DEUTZ TCD 4.1, 6.1 i 7.8, Grupa SDF w 2021 roku zaprezentuje także nową gamę ciągników rolniczych, wyposażonych w silnik DEUTZ TCD 3.6, spełniający wymogi normy Stage V. W zakresie oferowanych usług, pojawiają się nowe produkty, między innymi program X-change. Szacuje się, że nowa współpraca wygeneruje roczną sprzedaż na poziomie kilkudziesięciu milionów Euro.

“Jesteśmy bardzo zadowoleni, że długoterminowa umowa na dostawy, pomoże nam jeszcze bardziej wzmocnić i rozszerzyć nasze partnerstwo z koncernem SDF. Fakt, że Grupa SDF wybrała DEUTZ AG jako partnera strategicznego, po raz kolejny podkreśla sukces naszej wieloletniej współpracy”, mówi Michael Wellenzohn, członek zarządu DEUTZ AG ds. sprzedaży, serwisu i marketingu.

Współpraca pomiędzy SDF i DEUTZ AG opiera się na wieloletniej, pełnej zaufania relacji, której celem jest oferowanie klientom najlepszych rozwiązań zarówno pod względem wydajności, jak i niezawodności. SDF znajduje w firmie DEUTZ AG partnera, który zyskał uznanie zarówno w opinii dealerów jak i klientów na całym świecie.

Dzięki silnikom DEUTZ AG, ciągniki SDF osiągają najlepszą wydajność w połączeniu z niskimi kosztami eksploatacji, czego dowodem jest wprowadzenie wydłużonych okresów pomiędzy wymianami oleju w nowych modelach DEUTZ-FAHR Serii 8, które wynoszą nawet 1000 motogodzin.

Innym ważnym aspektem współpracy jest doskonałe dopasowanie silników do konstrukcji układu napędowego ciągników DEUTZ-FAHR serii 5/6/7/8/9. Wieloletnia współpraca obu firm gwarantuje wysoki poziom wiedzy technicznej przedstawicieli sieci dealerskiej SDF na temat silników DEUTZ. Koncern SDF oferuje jednocześnie dostępność części zamiennych dla zapewnienia maksymalnej sprawności maszyn w całym okresie ich użytkowania. Modułowy układ oczyszczania spalin z możliwością jego wykorzystania na rynkach EU, EPA i LRC pozwala koncernowi SDF na dostosowywanie wyposażenia ciągników do wymogów każdego z krajów.

Wspólna historia oraz inwestycje w nowe technologie i usługi przekonały nas do przedłużenia długoterminowego partnerstwa, obejmującego dostawy silników Stage V” – mówi Lodovico Bussolati, Dyrektor Generalny SDF. “Wysokie standardy jakości, niezawodność oraz niskie koszty eksploatacji silników DEUTZ w połączeniu naszymi produktami, dają naszym klientom możliwość maksymalizacji wydajności, co jest niezbędnym wymogiem dla rozwoju ich działalności.

Informacja prasowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności