DeLaval: Robot do obór rusztowych

Jeden robot DeLaval RS250 przy odpowiednich warunkach może wyczyścić oborę, wktórej znajduje się do 250 krów. Standardowo komunikacja z robotem odbywa się przez Bluetooth, opcjonalnie można zastosować kartę GPRS, która pozwala na nadzór nad robotem poprzez Internet z każdego miejsca na ziemi.

Poruszając się z prędkością 4 metrów na minute, przy szerokości zagarniania od 130 do 190 cm, robot DeLaval RS250 jest w stanie wyczyścić niemal każdy kąt w oborze. Moc głównego napędu to 165 W, a napędu pomocniczego 90 W. Jego atut to niskie zużycie energii potrzebne tylko do naładowania akumulatorów. Po zaprogramowaniu tras przejazdu robot będzie podążał dokładnie tam, gdzie powinien. Cicha praca i konstrukcja robota powoduje, iż jest on przyjazny i bezpieczny dla zwierząt. Wydajność czyszczenia to maksymalnie 250 krów, przy granicznej powierzchni ruszt do 1250 m2.

Producent zaprasza do obejrzenia pracującego robota DeLaval RS250 na stoisku podczas Regionalnej Wystawy Zwierząt Hodowlanych wSzepietowie w dniach 27-28 czerwca 2009 r.

Więcej informacji na temat robota otrzymają Państwo od Menedżera Produktu p. Artura Jarząba tel. 605319927, Artur.Jarzab@delaval.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności