Debiut Ursusa na Agritechnice

Ursus S.A. po raz pierwszy w tym roku wziął udział w targach Agritechnica i… cieszył się sporym zainteresowaniem odwiedzających. Szczególnie zaprezentowany na stoisku najnowszy model ciągnika z serii C o mocy 250 KM.

Ursus S.A. w ramach przyjętej strategii ekspansji na rynkach Europy Zachodniej po raz pierwszy wziął udział w największej na świecie imprezie targowej odbywającej się w dniach 8-14 listopada br. w Hanowerze. Zaprezentowane ciągniki i maszyny polskiej marki cieszyły się sporym zainteresowaniem zwiedzających, szczególnie ciągniki nowej serii „Ursus C”, która została bardzo ciepło przyjęta przez światową publiczność. Uwagę przykuwał najnowszy model Ursusa, ciągnik o mocy 250 KM.   
 
Obecność firmy na targach Agritechnica to element strategii budowania pozycji kluczowego producenta oraz dystrybutora ciągników i maszyn rolniczych w Polsce i za granicą. Spółka posiada w ofercie ponad 80 rodzajów maszyn, w tym 19 modeli ciągników, 16 rodzajów przyczep, 8 rodzajów rozrzutników obornika. Dysponuje ona pełną ofertą ciągników o różnych mocach, którą stale rozbudowuje o nowe modele. 
 
– Liczymy na nawiązanie nowych kontaktów, które w najbliższym czasie przełożą się na konkretne zamówienia. Obserwujemy duże zainteresowanie naszą ofertą, szczególnie w segmencie ciągników i przyczep rolniczych ze strony zagranicznych kontrahentów, co utwierdza nas w przekonaniu, że kierunek rozwoju naszej oferty jest słuszny – powiedział Karol Zarajczyk, prezes zarządu URSUS S.A. 
 
Renata Struzik, za: Ursus
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności