fbpx
Strona głównaPozostałeDebata KRIR: Rok po wyborach" - realizacja programów politycznych"

Debata KRIR: Rok po wyborach” – realizacja programów politycznych”

W trakcie tegorocznych Międzynarodowych Targów Hodowli Zwierząt i Rozwoju Obszarów Wiejskich ,,FARMA – 2008” Krajowa Rada Izb Rolniczych wzorem roku ubiegłego organizuje debatę z przedstawicielami partii politycznych wchodzących w skład Parlamentu.

“Tegoroczna debata ,,Rok po wyborach” zaplanowana na 4 października, będzie kontynuacją zorganizowanej przez samorząd rolniczy w trakcie targów ,,FARMA 2007 N” debaty ,, Przyszłość rolnictwa w programach rolnych głównych partii politycznych” i dotyczyć będzie realizacji programów rolnych partii politycznych” – poinformował Wojciech Petera, rzecznik prasowy KRIR.

W debacie oprócz członków KRIIR, rolników i dziennikarzy, wezmą udział przedstawiciele Platformy Obywatelskiej, Polskiego Stronnictwa Ludowego, Prawa i Sprawiedliwości oraz Sojuszu Lewicy Demokratycznej.

Każda z partii będzie miała pięć miuntu na to, aby pochwalić się, jakie działania na rzecz rolnictwa udało się poczynić, podczas rocznej obecności w Parlamencie. Później pytania do polityków będą mogli zadawać rolnicy. W programie zaplanowano także dyskusję.

W ubiegłym roku, debata cieszyła się ogromnym zainteresowaniem ze strony czołowych polityków. Oprócz m. in. Andrzeja Leppera i Renaty Beger, wzięli niej udział także Waldemra Pawlak oraz Marek Sawicki z PSL (patrz zdjęcie).

Debata, którą poprowadzi Krzysztof Karman z redakcji rolnej TVP, odbędzie się 4 października 2008r. o godz. 11.30 na w sali WTC pawilon 5, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

MS/Wrp.pl

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.