Debata KRIR: Rok po wyborach” – realizacja programów politycznych”

W trakcie tegorocznych Międzynarodowych Targów Hodowli Zwierząt i Rozwoju Obszarów Wiejskich ,,FARMA – 2008” Krajowa Rada Izb Rolniczych wzorem roku ubiegłego organizuje debatę z przedstawicielami partii politycznych wchodzących w skład Parlamentu.

“Tegoroczna debata ,,Rok po wyborach” zaplanowana na 4 października, będzie kontynuacją zorganizowanej przez samorząd rolniczy w trakcie targów ,,FARMA 2007 N” debaty ,, Przyszłość rolnictwa w programach rolnych głównych partii politycznych” i dotyczyć będzie realizacji programów rolnych partii politycznych” – poinformował Wojciech Petera, rzecznik prasowy KRIR.

W debacie oprócz członków KRIIR, rolników i dziennikarzy, wezmą udział przedstawiciele Platformy Obywatelskiej, Polskiego Stronnictwa Ludowego, Prawa i Sprawiedliwości oraz Sojuszu Lewicy Demokratycznej.

Każda z partii będzie miała pięć miuntu na to, aby pochwalić się, jakie działania na rzecz rolnictwa udało się poczynić, podczas rocznej obecności w Parlamencie. Później pytania do polityków będą mogli zadawać rolnicy. W programie zaplanowano także dyskusję.

W ubiegłym roku, debata cieszyła się ogromnym zainteresowaniem ze strony czołowych polityków. Oprócz m. in. Andrzeja Leppera i Renaty Beger, wzięli niej udział także Waldemra Pawlak oraz Marek Sawicki z PSL (patrz zdjęcie).

Debata, którą poprowadzi Krzysztof Karman z redakcji rolnej TVP, odbędzie się 4 października 2008r. o godz. 11.30 na w sali WTC pawilon 5, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

MS/Wrp.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności