fbpx
Strona głównaPozostałeDebata KRIR: Rok po wyborach" - realizacja programów politycznych"

Debata KRIR: Rok po wyborach” – realizacja programów politycznych”

W trakcie tegorocznych Międzynarodowych Targów Hodowli Zwierząt i Rozwoju Obszarów Wiejskich ,,FARMA – 2008” Krajowa Rada Izb Rolniczych wzorem roku ubiegłego organizuje debatę z przedstawicielami partii politycznych wchodzących w skład Parlamentu.

“Tegoroczna debata ,,Rok po wyborach” zaplanowana na 4 października, będzie kontynuacją zorganizowanej przez samorząd rolniczy w trakcie targów ,,FARMA 2007 N” debaty ,, Przyszłość rolnictwa w programach rolnych głównych partii politycznych” i dotyczyć będzie realizacji programów rolnych partii politycznych” – poinformował Wojciech Petera, rzecznik prasowy KRIR.

W debacie oprócz członków KRIIR, rolników i dziennikarzy, wezmą udział przedstawiciele Platformy Obywatelskiej, Polskiego Stronnictwa Ludowego, Prawa i Sprawiedliwości oraz Sojuszu Lewicy Demokratycznej.

Każda z partii będzie miała pięć miuntu na to, aby pochwalić się, jakie działania na rzecz rolnictwa udało się poczynić, podczas rocznej obecności w Parlamencie. Później pytania do polityków będą mogli zadawać rolnicy. W programie zaplanowano także dyskusję.

W ubiegłym roku, debata cieszyła się ogromnym zainteresowaniem ze strony czołowych polityków. Oprócz m. in. Andrzeja Leppera i Renaty Beger, wzięli niej udział także Waldemra Pawlak oraz Marek Sawicki z PSL (patrz zdjęcie).

Debata, którą poprowadzi Krzysztof Karman z redakcji rolnej TVP, odbędzie się 4 października 2008r. o godz. 11.30 na w sali WTC pawilon 5, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

MS/Wrp.pl

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.
[newsletter_signup_form id=4]