fbpx
Strona głównaWiadomościCzęstochowa czeka na rolników

Częstochowa czeka na rolników

W dniach 31 sierpnia – 1 września 2019 roku odbędzie się w Częstochowie XXVIII Krajowa Wystawa Rolnicza towarzysząca Ogólnopolskim Uroczystościom Dożynkowym na Jasnej Górze. Organizatorem Wystawy jest Śląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Częstochowie przy współudziale Miasta Częstochowy.

Krajowa Wystawa Rolnicza w Częstochowie to największa w regionie śląskim i jedna z największych w kraju imprez o charakterze wystawienniczo-targowym. Każdego roku swój dorobek prezentuje tu ponad 400 wystawców.

W programie imprezy zaplanowano między innymi targi nasienne, paszowe, pszczelarskie, wystawę maszyn i narzędzi rolniczych, prezentację instytucji rządowych oraz agencji rolniczych oraz festiwal produktów tradycyjnych i lokalnych, kiermasz rolnictwa ekologicznego i kwiatów oraz krzewów ozdobnych. Ponadto, występy zespołów folklorystycznych oraz liczne degustacje produktów rolno–spożywczych. XXVIII edycja Krajowej Wystawy Rolniczej odbędzie się pod patronatem honorowym Prezydenta RP Andrzeja Dudy.

BIURO ORGANIZACYJNE WYSTAWY:
– Śląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Częstochowie, ul. Wyszyńskiego 70/126, 42-200 Częstochowa, tel.: (34) 37-70-117, fax (34) 36-20-489
http://www.czwa.odr.net.pl  e-mail: sodr@odr.net.pl

Źródło: ŚODR

Opracował: Samuel Skrzysz

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.