Czas do ogrodu

Rozpoczyna się kolejny sezon i tradycyjnie firma Husqvarna przedstawia wiosenną ofertę. Każdy z użytkowników może znaleźć produkty i rozwiązania, które ułatwią wiosenne prace w ogrodzie, parku, lesie czy wokół domu…

W ofercie sezonowej pojawiły się m.in.:

Kosiarka LC 48 V – solidna kosiarka z systemem 3-w-1
Wszechstronna kosiarka wyposażona została w funkcje zbierania, system BioClip® (rozdrabniania i nawożenia) i wyrzutu tylnego. Maszyna osadzona jest na solidnym, stalowym podwoziu, zapewniającym maksymalną wytrzymałość.
Wykaszarki 128R – ergonomia i wydajność
Lekka wykaszarka doskonała do prac wokół domu. Posiada łatwy rozruch
z funkcją Smart Start® i pompką paliwa. Wyposażono ją w wytrzymały, lekki, metalowy wałek napędowy. W zestawie z podwójnymi szelkami Balance.
Pilarka 435 – uniwersalność i poręczność
Nowa, wydajna, uniwersalna pilarka, idealna dla użytkowników oczekujących maszyny łatwo uruchamianej i funkcjonalnej. Posiada silnik X – Torq®, zużywający mniej paliwa oraz emituje mniej zanieczyszczeń od tradycyjnego silnika dwusuwowego. Pompka paliwa oraz wyłącznik powracający automatycznie do pozycji wyjściowej ułatwiają uruchamianie. Przy zakupie pilarki w prezencie otrzymują Państwo dodatkowy łańcuch tnący oraz czapeczkę.

Kosiarki samobieżne LT 126/ LTH126 – Traktor z przyczepą GRATIS!
Jest to sprzęt przeznaczony dla większych ogrodów, zapewniający wysoki komfort pracy w mniejszym wydaniu. Swoim rozmiarom zawdzięcza łatwość manewrowania w ciasnych przestrzeniach oraz minimalną ilość zajmowanego miejsca podczas przechowywania. Dźwignia regulacji wysokości koszenia mocowana jest na błotniku. Model LTH posiada hydrostatyczną skrzynię biegów, sterowaną pedałami. Oba modele można dodatkowo wyposażyć w system BioClip®. W tym sezonie przy zakupie jednego z modeli, klienci otrzymują przyczepę gratis.

Husqvarna zaprasza także do wzięcia udziału w niecodziennym konkursie! Wystarczy wymyślić hasło reklamowe dla Ridera 13 C, aby go wygrać! Slogany należy wysyłać na adres: husqvarna@husqvarna.com.pl do 27 czerwca 2010. Już teraz wchodząc na stronę www.husqvarna.pl można zagrać w wyjątkową grę Rider challenge, a
w wybranym punkcie dilerskim Husqvarna istnieje możliwość bezpłatnego przetestowania riderów Husqvarna.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności