fbpx
Strona głównaWiadomościCiężarówka z kombajnem utknęła pod wiaduktem

Ciężarówka z kombajnem utknęła pod wiaduktem

Do bardzo nietypowego zdarzenia drogowego doszło 11 sierpnia na remontowanym odcinku drogi S1 w okolicach Dąbrowy Górniczej.

Strażacy wezwani zostali na pomoc po zapadnięciu zmroku. Jak się okazało na miejscu, pod wciąż budowanym nad drogą wiaduktem nie zmieścił się pojazd ciężarowy, którym przewożony był kombajn zbożowy. Uszodzona została przez to konstrukcja obiektu, a przy okazji całkowicie zablokowany został ruch.

Działania zastępów JRG Dąbrowa Górnicza polegały na zabezpieczeniu oraz oświetleniu miejsca zdarzenia podczas usuwania uszkodzonych elementów konstrukcji wiaduktu przez pracowników budowy. Samochód ciężarowy wycofał, a następnie odjechał na pobliski parking. W zdarzeniu nie było osób poszkodowanych.

 

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.