fbpx
Strona głównaSensacjeCiężarówka uderzyła w drzewo, tysiące pobitych jaj

Ciężarówka uderzyła w drzewo, tysiące pobitych jaj

Ciężarówka, którą przewożone były tysiące jajek, wpadła do rowu i uderzyła w drzewo na trasie Breginie – Rydzyn Szlachecki w województwie mazowieckim.

Do zdarzenia doszło 4 marca rano. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kierowca pojazdu ciężarowego marki Mercedes z ładunkiem jaj wylęgowych, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, a następnie doszło do wywrócenia się cieżarówki. Ta, sunąc na boku po jezdni, wjechała do rowu i uderzyła skrzynią ładunkową w drzewo.

Kierowca, 32-letni mieszkaniec pow. ciechanowskiego, był trzeźwy. Z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala w Ciechanowie. Trwają szczegółowe ustalenia przyczyn wypadku, postępowanie w tej sprawie prowadzi mławska komenda Policji.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.