fbpx
Strona głównaTechnikaAktualnościCiągniki Valtra serii N zdobywają nagrodę iF Design 2022

Ciągniki Valtra serii N zdobywają nagrodę iF Design 2022

Piąta generacja ciągników Valtra serii N została uhonorowana przez kapitułę najwyższymi ocenami w kategorii „Najlepsze Wzornictwo Produktu” konkursu iF Design Awards na rok 2022 r.

Najnowsza ze zdobytych przez Valtrę nagród za wzornictwo dowodzi, że seria N jest najlepsza pod tym względem, a także wpisuje się idealnie w tradycję najwyższych osiągnięć marki Valtra w konkursach wzornictwa przemysłowego.

270 punktów to najniższa ocena przyznana w tegorocznej edycji iF Design Awards, zaś ciągniki Valtra serii N otrzymały aż 405 punktów w ostatecznej punktacji. Maszynę oceniano wedle pięciu kryteriów: pomysł na produkt, forma, funkcja, wyróżnik i efekt – ciągnik pod każdym względem wywarł duże wrażenie na jurorach.

Valtra serii N, fot. materiały prasowe
Valtra serii N, fot. materiały prasowe

Nagroda w konkursie iF Design Awards jest wyróżnieniem szczególnym. Jest dowodem, że Valtra słucha opinii swoich klientów i kieruje się nią projektując ciągniki.

– Nagroda przyznana z tak dużą liczbą punktów jest prawdziwym zaszczytem. Najwyższe noty za funkcjonalność, którą naprawdę doceniają nasi klienci, dowodzą że popłacają nasze starania, by stworzyć ciągnik najlepszy dla użytkowników – mówi Kimmo Wihinen, kierownik Wydziału Wzornictwa Przemysłowego i Doświadczeń Użytkowników.

iF Design Awards jest jednym z najbardziej prestiżowych konkursów wzornictwa na świecie. Odbywa się w Niemczech od 1953 roku. Pieczęć iF oznacza dobre wzornictwo zarówno konsumentów, jak i projektantów. W roku 2022 r. zgłoszono do konkursu iF Design Awards rekordową wręcz liczbę 10 776 produktów i projektów. Każde zgłoszenie zostało ocenione, omówione i nagrodzone punktacją przez 75 znakomitych ekspertów od wzornictwa z całego świata.

Valtra serii N, fot. materiały prasowe
Valtra serii N, fot. materiały prasowe

Nagroda iF Design jest drugim sukcesem ciągników Valtra serii N w ciągu ostatnich kilku tygodni: ciągnik zdobył w marcu br. nagrodę w konkursie Red Dot.

Źródło: Valtra

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.