fbpx
Strona głównaTechnikaCiągniki Farmtrac w promocyjnych cenach. Ile kosztują?

Ciągniki Farmtrac w promocyjnych cenach. Ile kosztują?

Mrągowski Farmtrac zaoferował dwa swoje modele, 6100 DTV I 9130 DTV, w promocyjnych cenach oraz w dogodnych sposobach finansowania za nowego kredytu Pełna Elastyczność oferowanego w ramach finansowania fabrycznego.

Mniejszy z modeli, Farmtrac 6100DTn to ciągnik o mocy 95KM, który dostępny jest w trzech opcjach skrzyń biegów: 12×12, 24×24 oraz PWR z półautomatycznym sprzęgłem. Producent ustał cenę wersji podstawowej na 180 tys. zł. netto

W przypadku większego Farmtraca 9130DTn o mocy 112KM jest to model podnoszący zakres mocy w ofercie Farmtrac, bo stanowiący najmocniejszy ciągnik w rodzinie Farmtrac. Dostępny jest w dwóch opcjach skrzyń biegów: 24×24 oraz PWR. Cena za ten model w wersji podstawowej została ustalona na 200 tys. zł netto.

Jeśli chodzi o finansowanie fabryczne to nowa opcja jaką kredyt Pełna Elastyczność prezentuje się całkiem ciekawie. W jego przypadku udział własny uzależniony od klienta i może wynosić od 0 do 99% a okres spłaty od 12 do 96 miesięcy. Dodatkowo VAT płatny jest w 3 miesiącu lub przez cały okres kredytowania. Ponadto można ustalić indywidualny harmonogram spłat: miesięczny, kwartalny, roczny, zmienny.

 

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.