fbpx
Strona głównaSensacjeCiągnik prowadzony przez 11-latkę wylądował... w dachu domu

Ciągnik prowadzony przez 11-latkę wylądował… w dachu domu

Do bardzo nietypowego zdarzenia doszło w czwartek w Austriackiej miejscowości Silberegg w regionie Karyntia. 11-latka wjechała tam na dach jednego z domów.

Do zdarzenia doszło w czwartek ok. godz. 11. Dziewczynka podczas zbiorów przewoziła po łące bele z sianokiszonką. W pewnym momencie straciła panowanie nad ciągnikiem, a ten zaczął się staczać ze zbocza. Następnie rozpędzony zniszczył ogrodzenie posesji, po czym wbił się w dach jednego z budynków mieszkalnych.

Nie wiadomo, w jakim dokładnie stanie jest dziewczynka, jednak podano, że po zdarzeniu udzielono jej pomocy, a następnie przetransportowano śmigłowcem do szpitala.

Górskie i wyżynne tereny Austrii należą do trudnych jeśli chodzi o działalność rolniczą, wymagają też nie lada doświadczenia od operatorów maszyn i ciągników. Stąd niezwykle dziwi obecność 11-latki za kierownicą takiego pojazdu…

1 KOMENTARZ

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.