fbpx
Strona głównaZwierzętaBydłoChów i hodowla bydła wobec aktualnych wyzwań ekonomicznych i społeczno-środowiskowych

Chów i hodowla bydła wobec aktualnych wyzwań ekonomicznych i społeczno-środowiskowych

W dniach 27-30 marca w Zakopanem odbędzie się XXVIII Szkoła Zimowa Hodowców Bydła „Chów i hodowla bydła wobec aktualnych wyzwań ekonomicznych i społeczno-środowiskowych”

Wydarzenie odbędzie się w Ośrodku Konferencyjno-Wczasowym Bel-Ami (ul. Seweryna Goszczyńskiego 24, https://belami-zakopane.pl.

Organizatorem  konferencji jest Katedra Genetyki, Hodowli i Etologii Zwierząt Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja  w Krakowie, a patronem Klub Profesorski Hodowców Bydła.

Tematyka dotyczyć będzie m.in. ekonomicznie efektywnej i środowiskowo zrównoważonej produkcji mleka i mięsa wołowego o odpowiednich standardach jakościowych, działań w kierunku poprawy dobrostanu i zdrowotności bydła, zastosowania innowacyjnych rozwiązań dla osiągnięcia wymienionych celów, a także wyzwań społecznych obejmujących rosnące wymagania konsumenckie i konieczność kreowania odpowiedniego wizerunku hodowcy zwierząt.

Szczegóły na stronie  https://szkolazimowa.urk.edu.pl/

Program Szkoły: https://szkolazimowa.urk.edu.pl/program.html

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.