Choroby i szkodniki cebuli na smartpnonie – zainteresowany?

Nickerson-Zwaan wprowadza innowacyjne narzędzie w postaci aplikacji na telefony typu smartphone. Aplikacja dotyczy cebuli i zawiera szeroką wiedzę na temat chorób i szkodników, które występują w uprawie tego gatunku. Każdy producent, bez względu na to, gdzie w danej chwili jest: czy w domu czy na polu, może skorzystać z tego nowoczesnego narzędzia.

Nickerson-Zwaan, firma zorientowana na hodowlę cebuli, wprowadza tę aplikację, by pomóc swoim klientom w osiągnięciu sukcesów w uprawie tego gatunku. Aplikację w łatwy sposób można zainstalować na swoim telefonie a korzystanie z niej jest proste i przyjazne dla użytkownika.
Informacje, zdjęcia, jak również opisy chorób grzybowych, bakteryjnych, wirusowych, przechowalniczych, a także nicieni, owadów i zaburzeń fizjologicznych są uzupełnione o praktyczne porady. Dzięki wysokiej jakości zdjęciom, producent może porównać objawy na własnym polu ze zdjęciami, co pozwala na szybkie zdiagnozowanie problemu i podjęcie odpowiednich działań.
Jedno kliknięcie w rozdziale kontakt zapewnia bezpośredni kontakt z regionalnym doradcą agrotechnicznym.
Zawsze na bieżąco, również bez internetu
Fachowe wsparcie merytoryczne istotnie przyczynia się do uzyskania jak najlepszych wyników w uprawie cebuli. „Pomimo bardzo dobrych odmian i wysokiej jakości nasion, choroby i szkodniki wciąż są zagrożeniem w uprawie cebuli”, twierdzi Ben de Nijs, Specjalista ds. Cebuli w firmie Nickerson-Zwaan. „Oferując producentowi takie narzędzie, pomagamy zachować czujność, rozpoznać nieprawidłowości i wcześniej podjąć odpowiednie działania. Aplikacja ta jest stale aktualizowana, o czym użytkownik jest powiadamiany poprzez automatycznie wygenerowaną wiadomość. Działa również bez dostępu do internetu, w miejscach odległych, gdzie nie ma zasięgu sieci. Tak więc, aplikacja ta jest zawsze gotowa do użycia, na każdym polu”.
Zainteresowany?
Aplikacja jest całkowicie bezpłatna, dedykowana producentom cebuli i wszystkim zainteresowanym uprawą tego gatunku. Obecnie dostępna w języku holenderskim, niemieckim i angielskim, nadaje się zarówno na telefony typu iPhone (instalacja bezpośrednio przez sklep z aplikacjami), jak i na telefony z systemem Android (instalacja poprzez Google Play Sklep).
Kluczowe słowa: onion disease
Aplikację można szybko odnaleźć po charakterystycznym znaczku.


Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat Nickerson-Zwaan i produktów firmy, odwiedź stronę: www.nickerson-zwaan.com

lub zadzwoń:
Holandia:
Ben de Nijs, tel. +31 (0) 6 4387 0326,
Lando van Doorn, tel. +31 (0) 6 3465 8520,
Polska:
Piotr Manista, tel. +48 607 059 667
Anna Burzyk, tel. +48 601 291 972
(mat)