Choroby i szkodniki cebuli – aplikacja w języku polskim

Nickerson-Zwaan wprowadza w języku polskim innowacyjne narzędzie w postaci aplikacji na telefony typu smartphone. Aplikacja dotyczy cebuli i zawiera szeroką wiedzę na temat chorób i szkodników, które występują w uprawie tego gatunku. Każdy producent, bez względu na to, gdzie w danej chwili jest: czy w domu, czy na polu, może skorzystać z tego nowoczesnego narzędzia.

Nickerson-Zwaan, firma zorientowana na hodowlę cebuli, wprowadza aplikację w języku polskim, by pomóc swoim klientom w osiągnięciu sukcesów w uprawie tego gatunku. Aplikację w łatwy sposób można zainstalować na swoim telefonie, a korzystanie z niej jest proste i przyjazne dla użytkownika. Informacje, zdjęcia, jak również opisy chorób grzybowych, bakteryjnych, wirusowych, przechowalniczych, a także nicieni, owadów i zaburzeń fizjologicznych są uzupełnione o praktyczne zalecenia. Dzięki wysokiej jakości zdjęciom, producent może porównać objawy na własnym polu ze zdjęciami, co pozwala na szybkie zdiagnozowanie problemu i podjęcie odpowiednich działań.

Jedno kliknięcie w rozdziale kontakt zapewnia bezpośredni kontakt z regionalnym doradcą agrotechnicznym.
Pomimo bardzo dobrych odmian i wysokiej jakości nasion, choroby i szkodniki wciąż są zagrożeniem w uprawie cebuli – twierdzi Ben de Nijs, Specjalista ds. cebuli w firmie Nickerson-
Zwaan. – Oferując producentowi takie narzędzie, pomagamy zachować czujność, rozpoznać nieprawidłowości i wcześniej podjąć odpowiednie działania. Aplikacja jest stale aktualizowana, o czym użytkownik jest powiadamiany poprzez automatycznie wygenerowaną wiadomość. Działa również bez dostępu do internetu, w miejscach odległych, gdzie nie ma zasięgu sieci. Tak więc, jest zawsze gotowa do użycia, na każdym polu.

Zainteresowany?

Aplikacja jest całkowicie bezpłatna, dedykowana producentom cebuli i wszystkim zainteresowanym uprawą tego gatunku. Obecnie dostępna w języku holenderskim, niemieckim, angielskim, rosyjskim i polskim nadaje się zarówno na telefony typu iPhone (instalacja bezpośrednio przez sklep z aplikacjami), jak i na telefony z systemem Android (instalacja poprzez Google Play Sklep).

Kluczowe słowa: choroby cebuli.

(wrp.pl, Nickerson-Zwaan)