CHEMIKA 2010

W dniach 21-22 stycznia br. Szczecin stanie się chemiczną stolicą Polski. Właśnie w tych dniach w halach wystawowych Międzynarodowych Targów Szczecińskich odbędą się Trzecie Targi Przemysłu Chemicznego CHEMIKA 2010.

Na terenie MTS można będzie spotkać producentów, dystrybutorów oraz przedstawicieli reprezentujących branżę chemiczną w Polsce i w Europie. CHEMIKA to jedyne wydarzenie w Polsce składające się z trzech części: targów przemysłu chemicznego, konferencji branżowej oraz międzynarodowej giełdy korporacyjnej. Organizatorami targów CHEMIKA są m.in. Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii oraz Stowarzyszenie Zachodniopomorski Klaster Chemiczny Zielona Chemia”, do którego należą Zakłady Chemiczne “POLICE” SA.

Więcej informacji na temat targów CHEMIKA można znaleźć na stronie Regionalnego Centrum Innowacji i Transferu Technologii www.innowacje.zut.edu.pl/index.php/pl/CHEMIKA_2010/206

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności