fbpx
Strona głównaSensacjeChciał kupić traktor przez Internet - stracił pieniądze

Chciał kupić traktor przez Internet – stracił pieniądze

53 tysiące złotych stracił 47-letni mieszkaniec gminy Komarówka Podlaska, który wspólnie z żoną chciał przez portal ogłoszeniowy kupić ciągnik rolniczy marki Deutz-Fahr.

Mężczyzna ogłoszenie o sprzedaży ciągnika znalazł na stronie internetowej. Po nawiązaniu kontaktu ze “sprzedawcą” otrzymał dodatkowe zdjęcia oraz filmy, a także informację, że obecnie ciągnik znajduje się w Hiszpanii i jeśli 47-latek jest zainteresowany jego zakupem, to po wpłaceniu pieniędzy zostanie on sprowadzony z zagranicy i dostarczony do nabywcy. Kontrahent dodatkowo zapewniał, że jeśli maszyna nie będzie spełniała oczekiwań klienta, w terminie 5 dni od dnia dostarczenia będzie możliwość jej zwrotu.

Małżeństwo zdecydowało się na zakup i wpłaciło 53 tysiące złotych na podane konto. Tu kontakt ze ”sprzedającym” się urywał, a traktor nigdy nie trafił do kupującego.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.