Certyfikat Wiarygodności Biznesowej dla Makhteshim Agan Agro Poland S.A.

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej, to prestiżowe wyróżnienie nadawane przez wiodącą na rynku wywiadownię gospodarczą Dun & Bardstreet Poland, która specjalizuje się w sporządzaniu raportów handlowych na temat firm działających w różnych branżach na całym świecie. Do grona uhonorowanych należą wyłącznie jednostki gospodarcze o najwyższej ocenie stabilności wystawianej według surowych kryteriów D&B Poland. Wyróżnieni Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej, to firmy wykazujące się danymi finansowymi dającymi gwarancję wysokiego poziomu rentowności, zdolności i płynności finansowej.

Firma Makhteshim Agan Agro Poland S.A dołączyła do prestiżowego grona firm wyróżnionych Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej za rok 2009. Poprzez jego nadanie, uznana w Polsce i na świecie wywiadownia gospodarcza Dun & Bradstreet Poland w swojej ocenie zaświadcza, że dane finansowe spółki dają gwarancję bardzo wysokiego poziomu płynności, zdolności finansowej i rentowności. Przyznanie tej nagrody, kolejny raz potwierdza, że Makhteshim Agan jest solidnym i rzetelnym partnerem biznesowym. Międzynarodowa wywiadownia gospodarcza D&B Poland oceniła firmę na podstawie:
•Analizy moralności płatniczej według programu Dun Trade
•Analizy wskaźników finansowych ostatnich dostępnych sprawozdań finansowych
•Danych z największej w Polsce bazy relacyjnej powiązań korporacyjnych i osobowych
Otrzymanie Certyfikatu to zaszczytne wyróżnienie, które mogą zdobyć jedynie firmy spełniające ściśle określone kryteria. Jego nadanie daje gwarancję, że jego właściciel jest wiarygodnym kontrahentem, z którym warto nawiązywać kontakty handlowe. Wyróżnienie nadawane przez Dun & Bradstreet honorowane jest na całym świecie i przyczynia się do zwiększenia wiarygodności i atrakcyjności rynkowej firmy.
Sukces związany z otrzymaniem Certyfikatu Wiarygodności Biznesowej poprzedziło jeszcze jedno ważne dla firmy wydarzenie. W dniach 25-26 czerwca odbyła się recertyfikacja systemu zarządzania jakością i środowiskiem, w oparciu o wymagania normy PN-EN 9001:2009 oraz PN-EN 14001: 2005. W wyniku przeprowadzonego audytu przez firmę certyfikacyjną TÜV Rheinland, Makhteshim Agan Agro Poland S.A otrzymała rekomendację do utrzymania certyfikatów ISO 9001 i ISO 14001. W związku z tym ważność certyfikatów została przedłużona przez jednostkę certyfikującą na kolejne 3 lata.
Źródło: Makhteshim Agan Agro Poland S.A

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności