fbpx
Strona głównaCenyCeny nawozów wreszcie spadły: Jest nowy cennik Agrochemu Puławy

Ceny nawozów wreszcie spadły: Jest nowy cennik Agrochemu Puławy

Po ostatnich tylko złych wiadomościach odnośnie cen nawozów nadeszła wreszcie informacja na którą wszyscy czekali – wraz z nowym cennikiem Agrochemu Puławy pojawiły się obniżki cen nawozów.

Wiele osób może stwierdzić, że nowe ceny opublikowane dziś, choć faktycznie są niższe to i tak są to bardzo wysokie poziomy dla rolników. Są to cały czas ceny przy których trudno jest zbilansować produkcję, ale niestety tak wysokie poziomy to obecnie domena nie tylko naszego rynku.

Trzeba jednak zaznaczyć, że choć faktycznie obniżka ceny o ponad 700 zł na tonie w przypadku saletry amonowej jest niczym w porównaniu z wcześniejszymi podwyżkami, to jest to jakieś światełko w tunelu i jakiś pozytyw w morzu ostatnich złych informacji.

cennik nawozów agrochem kwiecień 2022
Agrochem
cennik nawozów agrochem kwiecień 2022
Agrochem

 

3 KOMENTARZE

  1. Rolnicy!!! Skoro oni podnoszą ceny nawozów środków ochrony roślin paliw my podnieśmy ceny naszych produktów o 300% ponieważ wzrosły koszty produkcji. Proste! Praca ma sens jeżeli przynosi zyski w przeciwnym razie zbankrutujemy.

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.
[newsletter_signup_form id=4]