Centrum Nowoczesnego Rolnictwa

Podczas tegorocznego Agro Show uruchomione zostanie Centrum Nowoczesnego Rolnictwa. W ramach przestrzeni Centrum wystawcy zaprezentują jak zmienia się technika i rozwiązania w rolnictwie.

W tym roku po raz pierwszy na terenie Centrum zorganizowany będzie specjalny punkt informacyjny dla nauczycieli. Znajdą tam oni informacje o możliwości skorzystania z materiałów szkoleniowych i edukacyjnych przygotowanych przez firmy zrzeszone w Polskiej Izbie Maszyn i Urządzeń Rolniczych, które będą mogły być wykorzystywane podczas zajęć z uczniami. Izba zainicjowała wspomniane działania w ramach projektu: „Firma Przyjazna Edukacji”.

Podczas imprezy odbędą się także finały dwóch ogólnopolskich, cieszących się dużym zainteresowaniem konkursów – „Mechanik na Medal” – trzecia edycja konkursu na najlepszego mechanika serwisowego maszyn rolniczych, oraz „Młody Mechanik na Medal” – druga edycja konkursu adresowanego do uczniów szkół rolniczych, którzy pragną rozwijać swoje zainteresowania w zakresie obsługi technicznej maszyn rolniczych, a także podnosić poziom wiedzy i umiejętności dotyczących techniki rolniczej.

Tegoroczna edycja wystawy w Bednarach rozpocznie się 19 września. Impreza trwać będzie trzy dni.

AT za PIGMiUR

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności