fbpx
Strona głównaPozostałeAgroturystykaCDR zaprasza – Budowa produktów turystycznych z wykorzystaniem PROW 2014 - 2020

CDR zaprasza – Budowa produktów turystycznych z wykorzystaniem PROW 2014 – 2020

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie w dniach 21 sierpnia – 30 września 2017 roku  organizuje szkoleniu e-learningowym pod nazwą: „Metodyka budowy zintegrowanych produktów turystyki wiejskiej (programów turystycznych) z wykorzystaniem możliwości jakie tworzy PROW 2014-2020”.

Głównym celem szkolenia jest przekazanie doradcom rolnym, wiedzy z zakresu budowania zintegrowanego produktu turystyki wiejskiej oraz przygotowanie ich do udzielania wsparcia lokalnym grupom działania, stowarzyszeniom agroturystycznym i innym podmiotom integrującym usługi turystyki wiejskiej (przygotowującym programy turystyczne).Perspektywicznym celem szkolenia jest wsparcie procesów służących współpracy w lokalnych środowiskach i budowy zintegrowanego produktu turystyki wiejskiej opartego na programie turystycznym, przy wykorzystaniu możliwości jakie tworzy PROW 2014-2020.

 

– Do udziału w szkoleniu zapraszamy doradców, nauczycieli szkół rolniczych oraz pracowników izb rolniczych zatrudnionych w Wojewódzkich Ośrodkach Doradztwa Rolniczego, wskazane jest jednak, aby wzięli w nim udział doradcy zajmujący się problematyką rozwoju turystyki wiejskiej. Rekrutacja na szkolenie będzie miała charakter ciągły w okresie od 16 sierpnia do 15 września 2017 roku. O uczestnictwie w kształceniu decyduje dopełnienie kompletnego zgłoszenia – informuje CDR.

Tematyczne materiały szkoleniowe będą udostępnione na platformie szkoleniowej CDR o/Kraków www.cdrkursy.edu.pl wyłącznie zalogowanym uczestnikom od dnia 21 sierpnia do 30 września 2017 roku. W tym czasie będą oni mieli również możliwość kontaktu ze specjalistami CDR O/Kraków w ramach forum. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Źródło: CDR

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.