fbpx
Strona głównaTechnikaCase IH ogłasza targi online

Case IH ogłasza targi online

Pokazy maszyn online w wirtualnej rzeczywistości, prelegenci zewnętrzni, którzy omówią kluczowe zagadnienia w branży rolniczej i technologia wykorzystana do prezentacji oraz wyświetlana zawartość mają wyróżniać targi online organizowane przez Case IH.

Zamiast czekać na możliwość ponownego zorganizowania targów rolniczych, Case IH planuje na własną rękę, w formie online, własne wydarzenie tego typu. Dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii online powstanie „Youniverse”, czyli pierwsza cyfrowa wystawa maszyn rolniczych stworzona z myślą o użytkownikach: rolnikach, usługodawcach i dealerach.

Poza prezentacją gamy Case IH „Youniverse” ma zapewnić pokaźną dawkę informacji i opinii na temat kluczowych kwestii poruszanych w rolnictwie, wraz ze zmieniającymi się potrzebami w przemyśle spożywczym, agronomii, nowych technologiach i rozrywce. Prelegentów wybrano spośród europejskich przedstawicieli mediów branżowych, firm technologicznych oraz grupy CNH Industrial.

Case IH zamierza skupić swoją uwagę na ostatnich produktach, takich jak ciągniki Quadtrac AFS Connect i Puma CVXDrive czy kombajny Axial-Flow oraz prasa LB436 HD, które zostaną przedstawione w formie specjalnych prezentacji trójwymiarowych. Podczas targów nie zabraknie również innych kluczowych produktów z gamy Case IH, a uczestnicy będą mogli również poznać marki siostrzane firmy, gamę najnowocześniejszych technologii precyzyjnych AgXtend i układy napędowe spółki FPT Industrial.

Z platformy „Youniverse” będzie można korzystać na wszystkich komputerach, tabletach i urządzeniach mobilnych, a wykorzystuje ona technologię prezentacji i dedykowaną aplikację, więc użytkownicy będą mogli „łączyć się” i rozwijać wspólne sieci. Będą mogli też nawiązać kontakt z dealerami i specjalistami oraz poznać ekspertów z branży i innych rolników. Darmowa rejestracja na stronie youniverse.caseih.com.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.