Case IH ogłasza targi online

Pokazy maszyn online w wirtualnej rzeczywistości, prelegenci zewnętrzni, którzy omówią kluczowe zagadnienia w branży rolniczej i technologia wykorzystana do prezentacji oraz wyświetlana zawartość mają wyróżniać targi online organizowane przez Case IH.

Zamiast czekać na możliwość ponownego zorganizowania targów rolniczych, Case IH planuje na własną rękę, w formie online, własne wydarzenie tego typu. Dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii online powstanie „Youniverse”, czyli pierwsza cyfrowa wystawa maszyn rolniczych stworzona z myślą o użytkownikach: rolnikach, usługodawcach i dealerach.

Poza prezentacją gamy Case IH „Youniverse” ma zapewnić pokaźną dawkę informacji i opinii na temat kluczowych kwestii poruszanych w rolnictwie, wraz ze zmieniającymi się potrzebami w przemyśle spożywczym, agronomii, nowych technologiach i rozrywce. Prelegentów wybrano spośród europejskich przedstawicieli mediów branżowych, firm technologicznych oraz grupy CNH Industrial.

Case IH zamierza skupić swoją uwagę na ostatnich produktach, takich jak ciągniki Quadtrac AFS Connect i Puma CVXDrive czy kombajny Axial-Flow oraz prasa LB436 HD, które zostaną przedstawione w formie specjalnych prezentacji trójwymiarowych. Podczas targów nie zabraknie również innych kluczowych produktów z gamy Case IH, a uczestnicy będą mogli również poznać marki siostrzane firmy, gamę najnowocześniejszych technologii precyzyjnych AgXtend i układy napędowe spółki FPT Industrial.

Z platformy „Youniverse” będzie można korzystać na wszystkich komputerach, tabletach i urządzeniach mobilnych, a wykorzystuje ona technologię prezentacji i dedykowaną aplikację, więc użytkownicy będą mogli „łączyć się” i rozwijać wspólne sieci. Będą mogli też nawiązać kontakt z dealerami i specjalistami oraz poznać ekspertów z branży i innych rolników. Darmowa rejestracja na stronie youniverse.caseih.com.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności