Case IH edukuje

Case IH AFS Academy to nowa bezpłatna aplikacja, dzięki której będzie można uzyskąc wiedzę nt. rolnictwa precyzyjnego. I nie mowa tu tylko o podstawach i suchej wiedzy teoretycznej…

Firma Case IH poszerzyła swoją ofertę, skierowaną głównie do użytkowników systemów AFS, o nowy moduł e-learningowy. Aplikacja mobilna Case IH AFS Academy dostarcza użytkownikom informacji na temat rolnictwa precyzyjnego. Wiedza ta jest przekazywana zazwyczaj za pomocą krótkich filmów dostępnych online – objaśniających podstawy, zastosowania oraz inne zagadnienia związane z tym tematem. Jak podkreślają twórcy, aplikacja jest łatw w użyciu, dzięki czemu może trafić do większej liczby odbiorców. 

Z doświadczenia wiemy, że krótkie filmy instruktażowe są bardzo skutecznym medium do przekazywania know-how – wyjaśnia Maximilian Birle, szef działu AFS Customer Training EMEA. – Nowa aplikacja umożliwia sprawdzenie informacji i przyswojenie wiedzy na określony temat nawet, gdy operator jest w danej chwili wewnątrz kabiny czy wykonuje inną pracę w terenie – dodaje.

Już na starcie, w aplikacji dostępnych będzie ok 100 filmów edukacyjnych, czy samouczków i liczba ta będzie stopniowo wzrastać. Oprócz filmów omawiających podstawy, aplikacja udostępnia także filmy na temat zagadnień technicznych, np. instalacji i kalibracji systemów prowadzenia lub ich działania, a także oprogramowanie do tworzenia map AFS – wszystko na wyciągnięcie ręki.

W aktualnościach zawarliśmy także zalecenia dotyczące nowego systemu telematycznego AFS Connect. Dzięki nim zainteresowani użytkownicy mogą poznawać możliwości oferowanych przez nas rozwiązań telematycznych krok po kroku. Stale poszerzamy zakres tematyczny zagadnień i na bieżąco uzupełniamy aktualności. Na przykład, osoby zainteresowane informacjami na temat kalibracji kąta skrętu lub po prostu wskazówkami dotyczącymi montażu narzędzi, znajdą je właśnie tutaj – podkreśla Birle.

Aplikacja jest bezpłatna i można ją pobrać na smartfony lub tablety z systemem Android lub Apple iOS. Słowo kluczowe: Case IH AFS Academy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności