fbpx
Strona głównaPozostałeBraas i RuppCeramika na Mazowszu

Braas i RuppCeramika na Mazowszu

Piękna pogoda, piknikowa atmosfera i oblężone stoisko Braasa i RuppCeramiki – to wszystko towarzyszyło Mazowieckim Dniom Rolnictwa, które w tym roku były wyjątkowo udane.

Impreza zorganizowana 14-15 czerwca w Poświętnem przez Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego odbyła się w tym roku po raz dziewiąty. I jak zawsze cieszyła się ogromnym powodzeniem, jak przystało na największe na Mazowszu targi rolne. W ciągu dwóch dni 375 wystawców gościło przy swoich stoiskach ponad 30 tysięcy gości. Wśród wystawców znaleźli się nie tylko wytwórcy produktów rolniczych, ale również Ci pośrednio związani z branżą rolną. Dużą popularnością na targach cieszył się producent dachówek Braas i RuppCeramika prezentujący się wspólnie z firmą handlową Maltrans. Wielu właścicieli domów na wsiach decyduje się na wymianę starych, eternitowych dachów na nowe z pokryciem dachówkowym – dla nich Braas ma specjalną ofertę wymiany szkodliwego pokrycia na nowy i ekologiczny dach. Goście mogli dowiedzieć sie o związanym z wymianą dachów konkursie oraz porozmawiać o innych kwestiach z Doradcami Handlowymi firmy oraz Dekarzami, którzy pomagali podjąć decyzję, która z dachówek Braas i RuppCeramika będzie najbardziej odpowiednia dla konkretnego dachu i upodobań właściciela domu. Eksperci chętnie dzielili się wiedzą dotyczącą tajników technologii kładzenia dachów i wyboru dachówek. Była szansa przyjrzenia się z bliska i dotknięcia różnych rodzajów dachówek, między innymi jeszcze pachnącej świeżością nowości – dachówki Bałtyckiej. Goście stoiska Maltransu, dystrybutora produktów Braas I RuppCeramika oraz doradcy w wyborze pokryć dachowych podziwiali również przedstawione przez firmę profesjonalne samochody służące do przewożenia dachówek po budowie w najtrudniejszych warunkach. Między stoiskami zaś przechadzał się, wzbudzając wielkie zainteresowanie gości, dekarz ubrany w stary, tradycyjny, charakterystyczny dla tej grupy rzemieślniczej strój.Następne takie targi już za rok!

źródło: Agnieszka Kramza/Pegasus PR
Zdjęcie: archiwum Braas i RuppCeramika

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.