Braas i RuppCeramika na Mazowszu

Piękna pogoda, piknikowa atmosfera i oblężone stoisko Braasa i RuppCeramiki – to wszystko towarzyszyło Mazowieckim Dniom Rolnictwa, które w tym roku były wyjątkowo udane.

Impreza zorganizowana 14-15 czerwca w Poświętnem przez Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego odbyła się w tym roku po raz dziewiąty. I jak zawsze cieszyła się ogromnym powodzeniem, jak przystało na największe na Mazowszu targi rolne. W ciągu dwóch dni 375 wystawców gościło przy swoich stoiskach ponad 30 tysięcy gości. Wśród wystawców znaleźli się nie tylko wytwórcy produktów rolniczych, ale również Ci pośrednio związani z branżą rolną. Dużą popularnością na targach cieszył się producent dachówek Braas i RuppCeramika prezentujący się wspólnie z firmą handlową Maltrans. Wielu właścicieli domów na wsiach decyduje się na wymianę starych, eternitowych dachów na nowe z pokryciem dachówkowym – dla nich Braas ma specjalną ofertę wymiany szkodliwego pokrycia na nowy i ekologiczny dach. Goście mogli dowiedzieć sie o związanym z wymianą dachów konkursie oraz porozmawiać o innych kwestiach z Doradcami Handlowymi firmy oraz Dekarzami, którzy pomagali podjąć decyzję, która z dachówek Braas i RuppCeramika będzie najbardziej odpowiednia dla konkretnego dachu i upodobań właściciela domu. Eksperci chętnie dzielili się wiedzą dotyczącą tajników technologii kładzenia dachów i wyboru dachówek. Była szansa przyjrzenia się z bliska i dotknięcia różnych rodzajów dachówek, między innymi jeszcze pachnącej świeżością nowości – dachówki Bałtyckiej. Goście stoiska Maltransu, dystrybutora produktów Braas I RuppCeramika oraz doradcy w wyborze pokryć dachowych podziwiali również przedstawione przez firmę profesjonalne samochody służące do przewożenia dachówek po budowie w najtrudniejszych warunkach. Między stoiskami zaś przechadzał się, wzbudzając wielkie zainteresowanie gości, dekarz ubrany w stary, tradycyjny, charakterystyczny dla tej grupy rzemieślniczej strój.Następne takie targi już za rok!

źródło: Agnieszka Kramza/Pegasus PR
Zdjęcie: archiwum Braas i RuppCeramika

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności