BRAAS Band tour – półmetek!

BRAAS Band” Tour już prawie dobiega końca – na koncertach w całej Polsce bawią się nie tylko SuperDekarze i doradcy handlowi.”

Letnio-jesienna trasa koncertowa zespołu BRAAS Band już dobiega końca. Za nami udane koncerty w siedmiu miejscowościach w całej Polsce. To tam pokazaliśmy w najlepszym stylu jak można bawić się na dachówkach, a zespół rozgrzewał publiczność nie tylko znanym z reklamy telewizyjnej przebojem BRAAS. Robimy dachówkę!”
Trasa koncertowa znanego z telewizji BRAAS Bandu rozpoczęła się na początku sierpnia w Olsztynie, a skończy przed październikiem w Zielonej Górze. Do połowy września zespół odwiedzi kilkanaście miejscowości, a imprezy będą dobrą okazją, żeby miło spędzić czas przy świetnej muzyce, piwie i grillu. Niezwykłym koncertem była zabawa na wrocławskim rynku 13 sierpnia. Koncert zespołu zebrał dużą publiczność, a w jego trakcie można było otrzymać płytę z niezapomnianymi hitami wszechczasów. Show można było obejrzeć także w Olsztynie, Lublinie, Katowicach, Żywcu, Poznaniu i Szczecinie.
– W Lublinie na dachówce bawiło się niemalże 700 osób, w tym prawie wszyscy SuperDekarze z regionu – wspomina Sławomir Cichocki, koordynator sprzedaży Braas. – Zarówno pogoda jak i humor dopisał, a piosenka “BRAAS. Robimy dachówkę!” niezwykle wpadała w ucho. Celem spotkań jest promowanie idei dachówki, czyli wspólnego świętowania zakończenia budowy dachu, jako bardzo ważnego elementu w trakcie budowy domu. Wtedy to plac budowy zaczyna być domem w prawdziwym tego słowa znaczeniu. Kampania przez sześć letnich tygodni była wspierana przez reklamę telewizyjną, a przez cały wrzesień jest dodatkowo komunikowana przez promocję konsumencką – każdy kto zakupi dachówkę Braas oraz dwa z grupy akcesoriów otrzyma własny zestaw do świętowania dachówki.

Więcej informacji na stronie www.monier.pl, na której znajdują się także krótkie relacje z eventów oraz płyta “BRAAS Band gra ROCK HITS” do pobrania za darmo.
Źródło: Monier