fbpx
Strona głównaTechnikaBobcat podpisuje umowę na wynajem aż 130 ładowarek teleskopowych

Bobcat podpisuje umowę na wynajem aż 130 ładowarek teleskopowych

We Francji Bobcat oraz Camacuma zawarły umowę dotyczącą zakupu 130 ładowarek teleskopowych TL38.70HF. To największa pojedyncza umowa dotycząca ładowarek teleskopowych w historii Doosan Bobcat EMEA.

Cuma to spółdzielnia francuskich rolników, która zapewnia sprzęt rolniczy i personel dla swoich członków. We Francji jest 11740 oddziałów Cuma liczących 200 tys. członków.

Camacuma, działająca pod zarządem miejscowych federacji spółdzielni Cuma to krajowy ośrodek zakupu sprzętu rolniczego utworzony w celu dokonywania zakupów grupowych we Francji oraz dostarczania długoterminowych programów wynajmu, pozwalających zmniejszyć koszty użytkowania maszyn w gospodarstwach rolnych.

Rozwiązania w ładowarkach teleskopowych Bobcat decydujące przy ich wyborze do tego programu

Jak twierdzą przedstawiciele firmy Bobcat, uniwersalność i wydajność ładowarek teleskopowych Bobcat zadecydowały o wygranej maszyn Bobcat w przetargu spółdzielni Camacuma, bo doskonale odpowiadają wymaganiom długoterminowego programu wynajmu w sieci Cuma. Ponadto rozbudowana sieć dealerów sprzętu Bobcat w całej Francji to znaczący atut dla wszystkich zainteresowanych. Kolejną ważną kwestią umowy był fakt, że wszystkie ładowarki teleskopowe Bobcat zostały opracowane i są produkowane w zakładzie Bobcat Pontchâteau we Francji.

Punkt po punkcie spełniliśmy wszystkie wymagania Camacuma. Sprawdzona i uznana jakość naszych podnośników teleskopowych to nasz największy atut. Nasza silna sieć dealerów we Francji pozwala nam zapewniać usługi na poziomie lokalnym i w razie potrzeby gwarantuje ciągłość serwisu. Ponadto, ponieważ nasze maszyny są produkowane we Francji i są obsługiwane przez francuski zespół, mieliśmy wszelkie argumenty, aby wygrać ten kontrakt – wyjaśnił Roy Haaker, wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu w Bobcat EMEA

Wybraliśmy ładowarki teleskopowe Bobcat ze względu na ich wydajność, komfort użytkowania i niezawodność. Maszyny te spełniają surowe wymagania Camacuma, określone, by zapewniać solidne i wytrzymałe maszyny do długoterminowego wynajmu członkom Cuma. Zapewniamy maszyny i gwarantujemy ich działanie. Gwarancje i usługi posprzedażowe zapewnią dealerzy sprzętu Bobcat. Spokój zapewnia nam zobowiązanie firmy Bobcat do reakcji w ciągu 48 godzin. Dla Cuma to nowa usługa i cieszymy się, że rozpoczynamy ją z firmą Bobcat – stwierdził Yves-Mary Houdmon, prezes firmy Camacuma

Ładowarki teleskopowe Bobcat TL38.70HF są dostępne na wynajem z widłami paletowymi i łyżką chwytakową, ale można z nich korzystać z wieloma innymi rodzajami osprzętu.

Wszechstronność ładowarek TL38.70HF we francuskich gospodarstwach

Model TL38.70HF jest przeznaczony do ciężkich prac, na co pozwala jego moc, wydajność i wytrzymałość. Najwyższa możliwa, trzygwiazdkowa konfiguracja Bobcat Agri zapewnia ponadto klimatyzację, hydraulikę o wysokim przepływie, światła typu LED i wiele innych rozwiązań przydatnych na gospodarstwie.

Model TL38.70HF, mimo niewielkich rozmiarów – z szerokością zaledwie 2360 mm i wysokością 2477 mm – dzięki nowej generacji silników Bobcat D34 130 KM zapewnia wystarczającą moc, jak również bardzo dobrą wysokość podnoszenia 7 m oraz udźwig 3,8 t. Rozwiązanie HF firmy Bobcat zapewnia wydajność należącą do najlepszych na rynku podczas nawet najbardziej wymagających prac, dzięki wyjątkowo szybkim ruchom wysięgnika. TL38.70HF jest również wyposażony w napęd hydrostatyczny oraz hydraulikę o maksymalnym wydatku 190 l/min. Opatentowana, asymetryczna kabina zapewnia optymalną widoczność we wszystkich kierunkach, pozwalając na bezpieczną i wygodną pracę.

Źródło: Bobcat

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.