Blattin na Wystawie Opolagra 2013

W dniach 14–16 czerwiec 2013 r. w miejscowości Kamień Śląski k. Opola odbyła się X edycja największej wystawy rolniczej południowej Polski, Opolagra 2013. W tym roku była to rekordowa wystawa pod każdym względem. Na lotnisku w Kamieniu Śląskim zjechało 400 firm prezentujących nowości w rolnictwie. Zajęli oni powierzchnię 40 hektarów, a samą wystawę odwiedziło 44 tys. zwiedzających. W tym roku firma Blattin przygotowała dla hodowców i zwiedzających wiele atrakcji. Tradycyjnie już krowy biorące udział w wystawie żywione były paszą Blattin.

Pokaz korekcji racic
Na terenie Wystawy Zwierząt w sobotę i w niedzielę odbył się pokaz korekcji racic, zorganizowany przez firmę Blattin. Szkolenie teoretyczne oraz część praktyczną przeprowadził wieloletni praktyk tech. wet. Jana P.Weihs, członek Krajowego Stowarzyszenia Korektorów i Terapeutów Racic. Prezentacja poruszała niezwykle ważną kwestię jaką są zdrowe racice. Weihs tłumaczył jak rozpoznać zmiany chorobowe oraz jaki mają one wpływ na ogólne samopoczucie zwierząt oraz wydajność mleczną i wskaźniki rozrodu. 
Premiera wozów paszowych
Zwiedzający wystawę mieli możliwość zapoznania się ofertą nowego działu Blattin Technika. Po raz pierwszy na targach tych zaprezentowane zostały wozy paszowe Blattin oraz wentylatory. 
Konkurs 
Wszyscy odwiedzający nasze stoisko mieli także szansę wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania była rolka folii Silotite PRO. Niebawem na łamach naszego biuletynu ogłosimy wyniki losowania nagrody głównej.
Pokaz młodego hodowcy
Podczas Wystawy Zwierząt odbył się także pokaz młodych hodowców, na którym dzieci w wieku od 3 do 13 lat prezentowały swoje zwierzęta. Zaangażowanie dzieci było ogromne i z daleka można było zauważyć pasję hodowcy, która w nich drzemie. My ze swojej strony popieramy takie inicjatywy i co roku nagradzamy dzieci biorące udział w Konkursie Młodego Hodowcy.
Blattin
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności