fbpx

Biznes Akademia MSP

Bank BGŻ BNP Paribas, w ramach Biznes Akademii MSP, otwiera pierwszy w tym roku cykl eksperckich spotkań biznesowych, skierowanych do przedsiębiorców. Podczas tegorocznych warsztatów poruszane będą tematy związane z trendami makroekonomicznymi oraz wyzwaniami, jakie czekają na przedsiębiorców w 2018 r. Gościem specjalnym sześciu spotkań, zaplanowanych na ten rok, będzie prof. Marek Belka. Najbliższe odbędą się w Poznaniu (27.02) oraz w Warszawie (28.02).

Tematem przewodnim tegorocznej edycji Biznes Akademii Banku BGŻ BNP Paribas jest „Przedsiębiorca w zmieniającym się świecie”. Biorąc pod uwagę istotne zmiany prawne, jakie czekają na przedsiębiorców w 2018 r., podczas organizowanych spotkań, eksperci Banku BGŻ BNP Paribas odpowiedzą na pytania dotyczące zmian związanych m.in. z przepisami o ochronie danych osobowych, w prawie podatkowym i przepisach prawnych dotyczących zmian dla przedsiębiorców. Ponadto, uczestnicy spotkania zapoznają się m.in. z potencjalnymi scenariuszami na 2018 rok, nie tylko w kontekście gospodarczym, ale i geopolitycznym, które mają coraz większy wpływ na rynki i skutki dla lokalnego biznesu.

Spotkania dla przedsiębiorców poprowadzi dr Małgorzata Bonikowska z Centrum Stosunków Międzynarodowych. Ponadto uczestnicy Biznes Akademii wezmą udział w warsztacie z ekspertami banku, tzw.  case’owisku biznesowym, polegającym na rozwiązaniu trudnych “przypadków” i wybieraniu najlepszego scenariusza dla firmy, nie tylko w zakresie finansowania.

Biznes Akademia ma na celu wpieranie przedsiębiorców w podnoszeniu ich efektywności na rynkach lokalnych i zagranicznych. Dzięki sesjom plenarnym prowadzonym przez doświadczonych ekspertów, przygotowanym specjalnie z myślą o problemach MSP, przedsiębiorcy zdobędą widzę teoretyczną na temat strategicznego zarządzania firmą. Podczas warsztatów będą mieli okazję do sprawdzenia zdobytej wiedzy w praktyce, a także do wymiany doświadczeń z innymi przedsiębiorcami. Warsztaty w ramach Biznes Akademii odbywają się od  2013 roku. Od tego czasu w spotkaniach wzięło udział ponad 600 przedsiębiorców.

Tegoroczna Biznes Akademia MSP Banku BGŻ BNP Paribas potrwa od 27 lutego do 27 marca br. i odbędzie się w sześciu miastach w Polsce: Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Katowicach, Gdańsku i Lublinie.

Źródło: Bank BGŻ BNP Paribas

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.