Bezpiecznie na wsi okiem dziecka

Ponad 25 tys. uczniów z 1 741 szkół podstawowych z całej Polski wzięło udział w I Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym Bezpiecznie na wsi”, organizowanym przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego pod honorowym patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Marka Sawickiego.”

Celem konkursu Bezpiecznie na wsi” jest promowanie pozytywnych zachowań w środowisku pracy i życia rolników, zgodnych z zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy w gospodarstwie rolnym, a także zwrócenie uwagi na bezpieczeństwo dzieci wiejskich w trakcie ich zabaw i obecności w pobliżu osób wykonujących prace rolnicze.
Wszystkie prace konkursowe oceniane były pod kątem zgodności z tematyką konkursu, walorów estetycznych oraz doboru techniki plastycznej. Laureaci oraz wyróżnione osoby otrzymają nagrody, ufundowane przez Prezesa Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Głównego Inspektora Pracy oraz Redakcję Dwutygodnika “Agro Serwis”.
Uroczyste podsumowanie konkursu odbędzie się 29 września 2011 r. o godz. 11:00 w Sejmie RP.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności