fbpx
Strona głównaWiadomościBezkonkurencyjna Mlekovita

Bezkonkurencyjna Mlekovita

Grupa Mlekovita została zwycięzcą dwunastej edycji Rankingu Spółdzielni Mleczarskich, w którym wzięły udział spółdzielnie mleczarskie oraz przedsiębiorstwa prywatne zajmujące się skupem i przetwórstwem mleka.

Jak podają organizatorzy rankingu ( Polska Izba Mleka) zostały one poddane analizie na kilku płaszczyznach, m.in. finansów, eksportu i innowacyjnych form promocji.

Uroczysta Gala Rozdania Nagród XII Rankingu Spółdzielni Mleczarskich odbyła się 28 września w Hotelu Narvil Conference & Spa w Serocku podczas XVI Forum Spółdzielczości Mleczarskiej.

Mlekovita to firma ze 100% kapitałem polskim, największa grupa mleczarska w Europie Środkowo-Wschodniej oraz największy eksporter przemysłu mleczarskiego. Efektywność zarządzania i osiągane rokrocznie coraz lepsze wyniki finansowe bezpośrednio przekładają się na systematyczny wzrost wartości przedsiębiorstwa, które jest cenione zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym.

Źródło: PIM

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.