fbpx

Bez gwiazdy nie ma jazdy. Mercedes Unimog na targach Agrotech 2022. Ile kosztuje? [video]

Mercedes-Benz Unimog to uniwersalny pojazd, który swoją historię rozpoczął już 75 lat temu i do dziś jest z sukcesem produkowany i wykorzystywany także w zastosowaniach rolniczych, choć wiele osób może go znać głównie z branży komunalnej. 

Tomasz Majszczyk z firmy Mercedes Benz, którego spotkaliśmy na kieleckim Agrotechu wyjaśnił, że firma nie bez przyczyny pojawiła się na targach rolniczych właśnie z pojazdem Unimog, który ma długoletnią tradycję zastosowań również w rolnictwie, choć jak przyznaje dotychczas jeszcze nie w naszym kraju a na rynkach zagranicznych.

Samasz loteria - baner

Samochód dzięki wielu możliwościom personalizacji można dostosować do indywidualnych potrzeb użytkownika, ponieważ oprócz doskonale wszystkim znanych zabudów i przystawek komunalnych istnieje cała masa dedykowanych przystawek rolniczych takich jak chociażby opryskiwacze czy rozsiewacze.

Dodatkową zaletą Unimoga jest również możliwość rejestrowania zarówno jako tradycyjnej ciężarówki, jak i ciągnika rolniczego, co może istotnie zmniejszyć koszty jego użytkowania, bo nie obowiązują nas opłaty drogowe ani tachograf.

Dekalb Bayer - baner
Baner Agrosimex Alaska
Baner webinarium konopie
POZ 2024 - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.