fbpx
Strona głównaWiadomościIzby rolniczeBez dostarczania papierowej wersji

Bez dostarczania papierowej wersji

Do Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego wpływają liczne wnioski od niezadowolonych rolników, ponieważ komisje powołane przez prezydentów, burmistrzów, wójtów miast i gmin szacujące szkody wywołane niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, wymagają od rolników potwierdzonych za zgodność z oryginałem wniosków o dopłaty bezpośrednie.

– W tym roku wnioski o dopłaty obszarowe producenci rolni składali za pomocą aplikacji eWniosek, większość nie drukowała ich, toteż mają problem z dostarczeniem dokumentu – informuje IRWŁ.

Dlatego samorząd rolniczy województwa łódzkiego wnioskuje do Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi,  aby rolnicy nie musieli dostarczać kopii wniosku, gdyż ich nie posiadają. Zdaniem IRWŁ uzyskanie wniosku w wersji papierowej i jego potwierdzenie wywoła duże zamieszanie i tym samym utrudni pracę Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Źródło: IRWŁ

 

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.