fbpx
Strona głównaTechnikaAktualnościBeer & John Deere, czyli limitowana gratka dla fanów marki John Deere...

Beer & John Deere, czyli limitowana gratka dla fanów marki John Deere i piwa

Piwo i ciągniki rolnicze? Czemu nie, a przynajmniej na opakowaniu. Tak właśnie wygląda limitowana edycja piwa marki Busch Beere – Busch Light, na którego puszkach znajdziemy ciągniki rolnicze kultowego amerykańskiego producenta maszyn rolniczych.

Marketingowa fanaberia? Bynajmniej. Limitowana edycja piwa Busch Light, For the Farmers, z maszynami marki John Deere na opakowaniach powstała, aby wesprzeć organizację non-profit Farm Rescue, która zajmuje się pomocą rolnikom z okolic Heartland w USA, których gospodarstwa znalazły się w kryzysie m.in. z powodu klęsk żywiołowych. Za każdy zakupiony karton piwa firmy John Deere i Busch Beers przekażą określoną kwotę na rzecz fundacji Farm Rescue.

Współpraca pomiędzy firmami nie jest przypadkowa, chociażby ze względu na stosowaną kolorystykę. Już od kilku lat piwo Busch Light serwowane jest w zielono-żółtych puszkach, w które doskonale wkomponowują się ciągniki marki John Deere.

Limitowaną edycję piwa Busch Light można kupić od 9 maja, jednak niestety tylko na Środkowym Zachodzie Stanów Zjednoczonych.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.