Będzie długo wyczekiwane spotkanie ministra Pudy z przedstawicielami Agrounii [video]

Spotkanie ministra Pudy z Michałem Kołodziejczakiem to bez wątpienia historyczna chwila, fot. AA

Minister Rolnictwa Grzegorz Puda odwiedził dziś wystawę Agro Show w Bednarach. Przywitała go grupa rolników i działaczy tej organizacji, domagając się konkretnych działań w sprawie między innymi hodowców trzody.

Pierwotnie minister nie chciał rozmawiać z rolnikami. Po negocjacjach z przedstawicielami Agrounii, Michał Kołodziejczak przekazał jednak informację o porozumieniu co do terminu dalszych negocjacji, który ustalono na 4 października.

Już wczoraj Michał Kołodziejczak deklarował chęć spotkania z ministrem rolnictwa.

– Tak, planujemy, mamy nawet naszykowany tron dla ministra, którego chcielibyśmy zaprosić do nas, na nasze stanowisko na rozmowę. Chcielibyśmy, żeby tutaj przyszedł i wytłumaczył nam się z kilku tematów – stwierdził w wywiadzie, który publikowaliśmy dziś rano lider Agrounii, demonstrując krzesełko ze stoiska.

Cały wywiad z Michałem Kołodziejczakiem można zobaczyć tutaj: Kołodziejczak dla WRP na Agro Show: Przygotowujemy plan, który musi być skuteczny

AA/MW

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności