fbpx
Strona głównaWiadomościBędzie długo wyczekiwane spotkanie ministra Pudy z przedstawicielami Agrounii

Będzie długo wyczekiwane spotkanie ministra Pudy z przedstawicielami Agrounii [video]

Minister Rolnictwa Grzegorz Puda odwiedził dziś wystawę Agro Show w Bednarach. Przywitała go grupa rolników i działaczy tej organizacji, domagając się konkretnych działań w sprawie między innymi hodowców trzody.

Pierwotnie minister nie chciał rozmawiać z rolnikami. Po negocjacjach z przedstawicielami Agrounii, Michał Kołodziejczak przekazał jednak informację o porozumieniu co do terminu dalszych negocjacji, który ustalono na 4 października.

Już wczoraj Michał Kołodziejczak deklarował chęć spotkania z ministrem rolnictwa.

– Tak, planujemy, mamy nawet naszykowany tron dla ministra, którego chcielibyśmy zaprosić do nas, na nasze stanowisko na rozmowę. Chcielibyśmy, żeby tutaj przyszedł i wytłumaczył nam się z kilku tematów – stwierdził w wywiadzie, który publikowaliśmy dziś rano lider Agrounii, demonstrując krzesełko ze stoiska.

Cały wywiad z Michałem Kołodziejczakiem można zobaczyć tutaj: Kołodziejczak dla WRP na Agro Show: Przygotowujemy plan, który musi być skuteczny

AA/MW

1 KOMENTARZ

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.