Baytan Trio od BCS

Baytan Trio 180 FS to nowa zaprawa nasienna, z tzw. efektem kotwicy, którą producentom zbóż oferuje na 2014 rok firma Bayer CropScience.

Nowa fungicydowa zaprawa Baytan Trio 180 FS jest bardzo uniwersalną zaprawą do stosowania we wszystkich gatunkach zbóż ozimych i jarych. Zawiera 3 nowoczesne substancje aktywne: 
  • triadimenol (triazole), 
  • fluopyram (SDHI) oraz 
  • fluoksastrobinę (strobiluryny). 
Substancje czynne pochodzą z różnych grup chemicznych i dlatego Baytan Trio ma bardzo szerokie spektrum działania, skutecznie zwalczając najtrudniejsze choroby, między innymi pleśń śniegową. Jednocześnie Baytan Trio pozytywnie wpływa na zdrowotność i wzrost roślin. Potwierdzono to w trakcie wieloletnich badań w Polsce oraz w krajach o szczególnie trudnych warunkach zimowych takich, jak Łotwa czy Finlandia. W związku z tym Baytan Trio stanie się idealnym narzędziem do zaprawiania nasion, nawet dla najbardziej wymagających rolników prowadzących intensywną technologię uprawy zbóż.
(wrp.pl, BCS)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności