fbpx

BASF Polska partnerem Europejskiego Forum Rolniczego w Jasionce

W dniach 1 – 2 marca 2019 w Centrum G2A Arena w Jasionce k. Rzeszowa eksperci z Polski i UE będą dyskutować o bieżących wyzwaniach i przyszłości rolnictwa. BASF Polska jest partnerem II. edycji Europejskiego Forum Rolniczego odbywającego się pod patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Zapraszamy wszystkich gości na stoisko wystawiennicze, na którym przedstawimy najnowsze rozwiązania BASF w zakresie digital farming.

Samasz loteria - baner

W sobotę o godz. 12.00. odbędzie się panel ekspercki BASF pt.: „Ecovio®: biodegradowalne folie rolnicze – nie tylko eko-innowacja, ale też realne korzyści”, podczas którego przedstawimy innowacyjną technologię biodegradowalnych tworzyw sztucznych, która poza zastosowaniami znanymi już na rynku, teraz zadebiutuje także w rolnictwie. Ecovio mulch, to nowoczesne folie rolnicze, które nie tylko są w 100 % biodegradowalne, ale także pod kątem parametrów użytkowych, dorównują lub przewyższają tradycyjne folie stosowane w uprawach warzywniczych. I co najważniejsze, nie wymagają uciążliwego zbierania po sezonie, oczyszczania lub przechowywania, a do tego mogą polepszyć parametry plonów warzyw uprawianych w polskich gospodarstwach.

O nowoczesnym rozwiązaniu i jego korzyściach opowiedzą eksperci:

– dr Zbigniew Anyszka, Instytut Ogrodnictwa w Skierniewicach
– Marcin Chojecki, BASF Polska
– Jarosław Muczek, BASF Polska

Europejskie Forum Rolnicze to miejsce spotkań producentów innowacyjnych rozwiązań dla branży rolno-spożywczej i korzystających z nich praktyków.

Źródło: BASF

Baner webinarium konopie
POZ 2024 - baner

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.