Barzkowice 2014

W dniach 12–14.09.2014 obyły się w Barzkowicach XXVII Targi Rolne „Agro Pomerania 2014”. Organizatorem imprezy był Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach.

Impreza w Barzkowicach cieszyła się dużym zainteresowaniem, również ze względu połączenia Targów z Wojewódzkimi Dożynkami, w czasie których zaprezentowano wieńce dożynkowe. W ciągu trzech dni Targi odwiedziło blisko 130 tys. osób, a mogli oni zapoznać się z ofertą blisko 1000 wystawców, prezentujących swoje usługi, towary i technologie.

Tegoroczne Targi były świetną okazją do obejrzenia wystawy trzody chlewnej, bydła, koni oraz drobnego inwentarza. Można było również zobaczyć pokazy nowoczesnych maszyn, urządzeń, a także sprzętu rolniczego. Jednak najchętniej oglądano różne gatunki sadzonek krzewów, kwiatów i drzew.

Jak co roku nie obyło się również bez konkursów, w trakcie których przyznano wiele nagród:

  • Nagroda Ministra Rolnictwa dla najlepszego wystawcy, którą otrzymała firma EKODARPOL PPH;
  • Nagroda senatora RP Sławomira Preissa dla najlepszej firmy, przypadła firmie METALIK Sp. z o. o.;
  • Nagroda posła na Sejm RP Zofii Ławrynowicz dla najlepszej firmy, którą otrzymała firma Agromarket PPHU Sp. z o.o.;
  • Nagroda Wojewody Zachodniopomorskiego za najlepszy wyrób na targach, przyznana firmie Grupa Azoty Zakłady Chemiczne „Police”:
  • Nagroda Wojewody Zachodniopomorskiego dla najlepszej firmy przypadła firmie Fosfan S.A.;
  • Nagroda Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego dla najlepszej firmy, którą otrzymało Gospodarstwo Rolne Sebastian Piekarz.

Ta jedna z największych tego typu imprez w województwie zachodniopomorskim była doskonałą okazją, aby nie tylko porozmawiać z ekspertami oraz producentami sprzętu rolniczego, ale także zobaczyć nowinki techniczne.

Do zobaczenia za rok.

(mat)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności