Bank BGŻ Przyjazny dla Przedsiębiorców

W tegorocznej XI edycji konkursu Bank Przyjazny dla Przedsiębiorców” Bank BGŻ otrzymał Wyróżnienie Honorowe w kategorii banki uniwersalne wraz z Godłem Promocyjnym i trzema Złotymi Gwiazdami. Konkurs organizuje Krajowa Izba Gospodarcza oraz Polsko-Amerykańska Fundacja Doradztwa dla Małych Przedsiębiorstw.”

Tytuł został przyznany za wytyczanie w istotnym stopniu trendów rynkowych w zakresie bankowości dla klientów sektora agrobiznesu w Polsce oraz kreowanie, testowanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w zakresie bankowości dla MSP.

– Kładziemy duży nacisk na budowanie pozytywnych relacji z naszymi klientami przedsiębiorcami. Dlatego, niezmiernie cieszy nas fakt, że pozytywnie oceniają oni naszą ofertę i starania, by stać się ich partnerem biznesowym – powiedziała Joanna Brzostek, zastępca dyrektora departamentu zarządzania sprzedażą MSP i Mikro w Banku BGŻ.

Wyróżnienie honorowe w kategorii oddział bankowy wraz z Godłem Promocyjnym Oddział Przyjazny dla Przedsiębiorców otrzymał Oddział operacyjny w Lublinie. Oddziały operacyjne Banku w Kutnie i Opolu otrzymały specjalne wyróżnienie – Platynową Statuetkę za systematyczne wzbogacanie i usprawnianie przyjaznej współpracy z MSP. Godło Promocyjne Oddział Przyjazny dla Przedsiębiorców wraz ze złotymi gwiazdami otrzymał także Oddział operacyjny w Białymstoku. Tytuł Profesjonalny Doradca Bankowości MSP otrzymała w tym roku Ewa Kaczorowska z Oddziału operacyjnego w Ostrołęce.

Bank BGŻ dysponuje siecią 307 oddziałów, 20 kas zewnętrznych oraz 4700 bankomatów w całym kraju.