fbpx
Strona głównaWiadomościBadanie statystyczne z zakresu rolnictwa

Badanie statystyczne z zakresu rolnictwa

W dniach od 1 czerwca do 10 lipca 2017 r. na terenie całej Polski pracownicy Głównego Urzędu Statystycznego  prowadzić będą  badania statystyczne zakresu rolnictwa dotyczące pogłowia bydła, owiec i drobiu oraz produkcji zwierzęcej oraz pogłowia świń oraz produkcji żywca wieprzowego (formularz R-ZW-S).

Osoby fizyczne, których gospodarstwa rolne zostały wylosowane do ww. badań mogą udzielić wymaganych informacji poprzez:

  • samodzielne wypełnienie formularza przez Internet w dniach 1 – 5 czerwca 2017 r., dostępnego na stronie https://rolnictwo.stat.gov.pl,
  • rozmowę z teleankieterem w trakcie wywiadu telefonicznego w dniach 6 czerwca – 10 lipca 2017 r.
  • rozmowę z ankieterem statystycznym w trakcie wywiadu bezpośredniego w dniach 6 czerwca – 10 lipca 2017 r.

Natomiast osoby prawne i jednostki organizacyjne niemające osobowości prawnej mogą udzielić wymaganych informacji poprzez samodzielne wypełnienie formularza przez Portal Sprawozdawczy w dniach1 – 26 czerwca 2017 r., dostępnego na stronie:
https://raport.stat.gov.pl/gus.ps/login/login.pa czy rozmowę z teleankieterem w trakcie wywiadu telefonicznego w dniach 27 czerwca – 10 lipca 2017 r.

Tożsamość teleankietera można potwierdzić dzwoniąc na numer infolinii: 22 279 99 99 (opłata zgodnie z taryfą operatora, czynny dniach 25 – 31 maja w godzinach 8-15 oraz w dniach 1 czerwca – 10 lipca w godzinach 8-18). Ankieterzy statystyczni bezpośrednio rozmawiający z respondentami będą okazywać legitymację ze zdjęciem – informuje GUS

Źródło: GUS

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.