fbpx
Strona głównaWiadomościBadania statystyczne z zakresu rolnictwa

Badania statystyczne z zakresu rolnictwa

W dniach od 1 do 21 grudnia na terenie całej Polski  Główny Urząd Statystyczny prowadzi badania statystyczne z zakresu rolnictwa dotyczące pogłowia bydła, owiec i drobiu oraz produkcji zwierzęcej, a także pogłowia świń oraz produkcji żywca wieprzowego.

Osoby fizyczne, których gospodarstwa rolne zostały wylosowane do ww. badań mogą udzielić wymaganych informacji poprzez  samodzielne wypełnienie formularza przez Internet w dniach 1-5 grudnia, dostępnego na stronie https://rolnictwo.stat.gov.pl , rozmowę z teleankieterem w trakcie wywiadu telefonicznego w dniach 6-21 grudnia lub rozmowę z ankieterem statystycznym w trakcie wywiadu bezpośredniego w dniach 6-21 grudnia.

Natomiast osoby prawne i jednostki organizacyjne niemające osobowości prawnej mogą udzielić wymaganych informacji poprzez samodzielne wypełnienie formularza przez Portal Sprawozdawczy w dniach 1-14 grudnia , dostępnego na stronie: https://raport.stat.gov.pl/gus.ps/login/login.pa, lub rozmowę z teleankieterem w trakcie wywiadu telefonicznego w dniach 15-21 grudnia.

– Tożsamość teleankietera można potwierdzić dzwoniąc na numer infolinii: 22 279 99 99 (opłata zgodnie z taryfą operatora, czynny w godzinach 8-18). Ankieterzy statystyczni bezpośrednio rozmawiający z respondentami będą okazywać legitymację ze zdjęciem – informuje GUS.

Źródło: GUS

 

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.